PhD Ivara Godmaņa 70. dzimšanas dienas svinības un Goda profesora apbalvojuma pasniegšanas ceremonija

Regālija pasniegšana

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolai RISEBA ir tas gods organizēt šo notikumu kā cieņas apliecinājumu profesora PhD Ivara Godmaņa ieguldījumam valsts mērogā un studējošo izglītošanā.

PhD Ivars Godmanis bija pirmās valdības pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas vadītājs, pēc tam – Ministru prezidents, ministrs vairākās valdībās, Saeimas un Eiropas Parlamenta deputāts. Godmanis bija arī AS “Olainfarm” padomes loceklis un padomes priekšsēdētājs.

Patlaban Ivars Godmanis ir augstskolas RISEBA senāta loceklis, maģistra studiju programmas Lielo datu analītika direktors, pētnieks un docētājs.

Neskatoties uz savu politisko un profesionālo darbību, Godmaņa kungs allaž aizrautīgi ir veltījis un velta laiku hobijiem – snurkulēšanai, tenisa spēlēšanai starptautiskā līmenī un it īpaši mūzikai. Savulaik Ivara Godmaņa vadītais raidījums “Saknes” bija viens no populārākajiem “Radio SWH Rock” autorraidījumiem, kurā tika aplūkota visu “lielo” rokgrupu attīstība. Ar vienu no šīm grupām – “Queen” – viņu viesošanās laikā Rīgā 2008. gadā Godmanis ir ticies un pat uz skatuves kā bundzinieks iekļāvies grupas sastāvā, izpildot skaņdarbu “All right now”.

Aicinām svinīgo pasākumu vērot tiešraidē RISEBA sociālo tīklu profilos Facebook un Youtube  šā gada 26. novembrī no plkst. 15:00 līdz 17:00!

 

Pasākuma programma IG

IG Goda doktora ceremonija

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png