Pirmā RISEBA studentu grupa kārto Kembridžas Lietišķās angļu valodas eksāmenu

Globālajai biznesa sabiedrībai kļūstot vēl integrētākai, spēja sazināties vairākās valodās ir arvien svarīgāka. Tieši sazināties ar jauniem uzņēmumiem un klientiem viņu dzimtajā valodā ir viens no pirmajiem soļiem, lai izveidotu ilgstošas, stabilas starptautisku darījumu attiecības. Tādēļ prasmi runāt lietišķajā angļu valodā nedrīkst novērtēt par zemu. Ņemot vērā iepriekš minēto, RISEBA ar prieku nodrošina saviem studentiem lietišķās angļu valodas prasmes un zināšanas, kā arī piedāvā viņiem iespēju nokārtot Kembridžas Lietišķās angļu valodas (BEC) eksāmenus.

BEC eksāmeni un saistītie angļu valodas kursi ir īpaši izstrādāti, lai palīdzētu studentiem efektīvāk sazināties starptautiskā darba vidē. Tie balstīti reālās dzīves situācijās. BEC eksāmens koncentrējas uz visām četrām komunikācijas prasmēm – klausīšanos, runāšanu, lasīšanu un rakstīšanu.

BEC sertifikātu, ko piešķir Cambridge ESOL eksāmeni, atzīst daudzi darba devēji, lielas starptautiskas korporācijas, valsts ministrijas un aģentūras, kā arī universitātes visā pasaulē. Sertifikāts ir derīgs uz mūžu.

Esam priecīgi paziņot, ka 15. martā pirmo reizi augstskolā RISEBA, 13 spējīgi, zinoši un dzīvespriecīgi Eiropas biznesa studiju programmas studenti kārtoja Kembridžas Lietišķās angļu valodas (BEC) eksāmenu. Eksāmenu vadīja Baltijas Starptautiskās Izglītības padomes komanda, un to uzraudzīja eksāmenu centra inspektors Rasels Laklans (Russell Lachlan) no Londonas.

 

 

Foto: Laima Ērkšķe

15.03.2019.

Business English Cambridge

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png