Projektu vadības studenti viesojas „Accenture Latvija”

RISEBA maģistra studiju programmas “Projektu vadība” studenti ar programmas direktori Inesi Slūku 19. martā viesojās pie uzņēmuma ”Accenture Latvija”, kas ir viens no vadošajiem IT uzņēmumiem Latvijā un pasaulē.

„Accenture” ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums – Latvijas filiālē strādā vairāk kā 1300 darbinieku, taču visā pasaulē vairāk kā 435 000 darbinieku. Tāpēc uzņēmuma pieredze un reālā darba process, strādājot pie starpvalstu projektiem, tieši studiju programmas “Projektu vadība” studentiem ir nozīmīgu zināšanu ieguvums. Lekcijas tēma bija “Work in virtual teams. Experience and Best practices in „Accenture””. Uzņēmuma pārstāve Elīna Smirnova stāstīja par reālo darba procesu, plānošanu un par to, kāds ir ikdienas darbs projektos starp dažādām valstīm un ar kolēģiem no dažādiem reģioniem. Lekcijas noslēgumā bija iespēja uzdot jautājumus un uzzināt vairāk par darbu plānošanu, amatu sadalījumu un struktūru.

Pēc lekcijas studentiem ir skaidrs, par ko „Accenture” uzņēmumā sauc “SPOC”, kādas ir komandējumu iespējas starptautiskā uzņēmumā, kā arī Accenture darbinieku jokus par darba ikdienu (īpaši par garšīgāko kakao pasaulē). Studenti uzzināja vairāk arī par „Accenture” Bootcamps un iespējām uzsākt karjeru uzņēmumā Accenture. Vairāk informācijas par Botcamp šeit: www.bootcamp.lv.

19.03.2018.

Accenture” Bootcamps

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png