Rektores sveiciens, studiju gadu uzsākot

Dārgie studenti!

2018./2019. studiju gads tika gaidīts ar neizsakāmu prieku un vēlmi īstenot vēl nebijušas ieceres, izmantot jaunas iespējas, realizēt jaunas sadarbības iespējas kā Eiropā, tā ārpus tās, un izmantot vasaras laikā uzkrāto enerģiju, lai turpinātu augt un pilnveidoties. 25 gadu laikā RISEBA ir kļuvusi par mūsdienīgu, konkurētspējīgu un starptautisku augstskolu, kas atbalsta valsts attīstību, godīgi maksājot nodokļus, par ko arī šogad saņēmusi atzinību no Valsts ieņēmumu dienesta. Tomēr augstskolas lielākais sasniegums vienmēr ir bijusi iespēja izglītot zinošus un spēcīgus studentus, nu, jau 22 studiju programmās – jaunus un pieredzējušus uzņēmējus, personāla un projektu vadītājus, finanšu ekspertus un biznesa konsultantus, arhitektus un citus radošo nozaru pārstāvjus.

Kopš pagājušā gada esam atklājuši Aisteres zāli, kas ir viena no plašākajām pasākumu norises vietām Pārdaugavā, esam ieviesuši jaunu tradīciju – "RISEBA Karjeras diena" – un atjaunojam arhitekta A. Ašenkampfa eklektisma stila ēkas fasādi Meža ielā 3, kas jau 20 gadus ir augstskolas RISEBA centrālā mājvieta. Nav šaubu, ka arī šis gads mūs sagaida ar patīkamām pārmaiņām, citreiz ne tik patīkamām, kā, piemēram, pieņemtās izmaiņas Augstskolu likumā, kas no 2019. gada neļaus uzņemt jaunus studentus studiju programmās krievu valodā. Bet katrs izaicinājums dod arvien lielāku spēku un uzņēmību izraudzīties vēl augstākus mērķus un turpināt mūsu internacionalizāciju Eiropas Savienības valodās. Šajā studiju gadā vēlam ikkatram izraudzīties augstus mērķus un tiekties pēc tiem, izmantojot iespējas gūt starptautisku pieredzi Erasmus+ programmas ietvaros, piedaloties projektos un zinātniskās konferencēs, iesaistoties Studējošo pašpārvaldē un sportiskās aktivitātēs vai attīstot un realizējot savu biznesa ideju RISEBA Radošajā biznesa inkubatorā. Esiet atvērti iespējām, ļaujiet biznesam tikties ar mākslu un padariet savus studiju gadus neaizmirstamus!

Jaunajā studiju gadā visai RISEBA saimei vēlu nerimstošu vēlmi izzināt, atklāt, radīt, priecāties un pacelties pāri ikdienai!

Rektore, Dr.oec., prof. Irina Senņikova

 

Irina Senņikova

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png