Rektores un Studentu pašpārvaldes novēlējumi pirmkursniekiem

  Tatjana Vasiļjeva  

RISEBA rektore profesore Dr.oec. Tatjana Vasiļjeva:

Studenti, kuri pārstāvat biznesu, un studenti, kuri pārstāvat mākslu, esiet draudzīgi un īstenojiet dzīvē augstskolas RISEBA saukli "Vieta, kur bizness tiekas ar mākslu"! Lai mums būtu skaisti kopīgi darbi, ko sadarbībā rada audiovizuālās mākslas un biznesa virziena studenti, arhitektūras un uzņēmējdarbības studenti. Esiet atvērti, nebaidieties komunicēt!

  Studentu pašpārvalde  

Inese Kukle:

Vasara ir mans mīļākais gadalaiks, izbaudīju katru priekpilno un saulaino dienu. Tomēr pēc skaisti aizvadītas vasaras es ilgojos satikt savu "otro ģimeni". Satikt savus kursabiedrus, pasniedzējus un kolēģus ir vislabākā sajūta, atgriežoties studiju vidē un augstskolā! Lai cik smagas dienas arī negadītos, gandarījums par paveikto vienmēr ir bijusi mana lielākā motivācija un apbalvojums. Visiem esošajiem un jaunajiem RISEBA studentiem, jauno studiju gadu sākot, vēlu dzīvot katru dienu ar pilnu krūti, spēt tikt pāri grūtībām, iemantot draugus uz dzīvi, nebaidīties "riskēt", jo beigu beigās – tas vienmēr ir tā vērts!

Kārlis Ploks:

Jaunajiem studentiem novēlu mērķtiecīgi iet uz priekšu un neskatīties atpakaļ, jo tikai tie, kas dara, sasniedz. Nekad nepadodies, jo brīdī, kad atmet ar roku, kāds cits iegūs to, ko esi gribējis tu.

Ieva Skrastiņa:

Ņemot vērā, ka pēdējie 2 gadi ir pārsteiguši mūs ar daudziem jauniem pārbaudījumiem, novēlu jums motivāciju nepadoties un pabeigt iesākto līdz galam, jo tieši tas ir tas, kas ir svarīgi jūsu nākotnes darba devējiem – zināt, ka jūs esat tie apzinīgie studenti, kas nepadodas un noved iesākto līdz galam.

Kārlis Eduards Štamers:

Novēlu šajā studiju gadā gūt izaugsmi! Un visu uztver pozitīvi, jo tā ir vieglāk dzīvot!

Mirkļi no 2021. gada 1. septembra augstskolā RISEBA

1 2
3 4

Pirmkursnieki RISEBA Studentu pašpārvaldes rīkotajā laivu braucienā no Siguldas līdz Rāmkalniem

5

Studenti

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png