RISEBA 30. Jubilejas akadēmiskā konference (RISE) of (B)USINESS MEETS (A)RT

 

Aicinām apmeklēt augstskolas RISEBA 30 dzimšanas dienas konferenci "(RISE) of (B)usiness meets (A)rt", kas norisināsies 2022. gada 6. oktobrī.  Sarunas par un ap biznesu, mākslas un tehnoloģiju ietekmi uz to. Sabiedrības sinerģija ar tehnoloģiju pasauli un ieskats nākotnē.  

Par un ap nākotni runāsim vienas dienas  konferencē, kas norisināsies trīs moduļos - Bizness, Māksla, Sabiedrība un tehnoloģijas. Konferencē šos moduļus pārstāvēs dažādu nozaru speciālisti, kuri prezentēs aktuālas tēmas. 

BIZNESA MODULIS 

Veltīsim uzmanību izmaiņām biznesa vidē, procesos un pieejās,  ieskicējot nākotnes 30. gadu vīziju.
Biznesa un digitālie risinājumi darbam, supervīzijas metožu pielietošana personāla izaugsmē. Zīmola attiecības reklāmas tirgū, personīgais zīmols. Mākslīgais intelekts. 

MĀKSLAS MODULIS 

Naratīvi, vides arhitektūra, inovācijas un izaicinājumi nākotnē. Audiovizuālās mākslas nozīme, nākotnes tehnoloģījas vides nodrošināšanā. 

SABIEDRĪBAS UN TEHNOLOĢIJU MODULIS

Tehnoloģiju attīstības ietekme uz sabiedrību, uzņēmumu un biznesu kopumā. Students digitālajā laikmetā, tehnoloģiskā ilgtspēja komunikācijā. Ilgtspēja, kiberdrošības risinājumi. 

KONFERENCES NORISE

Konference tiek plānota hibrīda formātā, dalībnieki tiek aicināti klātienē, augstskolas RISEBA arhitektūras un mediju centrā H2o 6,, Aisteres ielā 2, Aisteres zālē. 

 

Konferences valoda: latviešu un angļu valoda

Konferences apmeklējums BEZ MAKSAS

REĢISTRĀCIJA PASĀKUMAM

 

Konference RISEBA30

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec fotografēts(-a), filmēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata audio un/vai vizuālajos materiālos, kas tiks publicēti RISEBA un citos informatīvajos kanālos.

Visu personu datu saturošās informācijas apstrāde pasākumā tiks veikta tikai likumīgos nolūkos, ievērojot RISEBA iekšējos dokumentos noteiktos personas datu apstrādes pamatprincipus un konfidencialitātes prasības.

 (RISE) of (B)USINESS MEETS (A)RT

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png