RISEBA arhitektūras vasaras skola "FestivaL'and 4.0"

Vasaras skola arī šajā reizē aicinās jaunatklāt, iepazīt vai neierastā veidā izmantot pilsētvidi dažādu paaudžu lietotājiem. Kā jūtamies pilsētā? Un kā jūtas mūsu pilsēta un mūsu apkārtējā vide? Paskatīsimies uz to ar citādām acīm no negaidītiem skatupunktiem.

Vasaras skola jau kopš tās pirmssākumiem pēta, kā stratēģiski plānoti īslaicīgi pilsētvides risinājumi ietekmē cilvēku urbānās telpas uztveri. FestivaL’and veidos telpisku ietvaru festivāla centram, un dalībnieki klātienē (un neklātienē) mentoru vadībā veidos un praktiski piedalīsies savu ideju uzbūvēšanā un aicinās piedzīvot kādu līdz šim publiski nepieejamu pilsēttelpu Valmierā.

Vasaras skolā piedalīsies dalībnieki no Itālijas, Beļģijas, Moldovas, Kazahstānas, Indonēzijas un Turcijas. Vēl var paspēt pieteikties ŠEIT

Vasaras skolas pasniedzēji šajā gadā – arhitekti no Beļģijas Malgorzata Olčovska, Jorks Bings Ou, vieslektori – igauņu arhitekti Laura Linsi un Rolands Rēmā, arhitekts, RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes dekāna p.i. Rūdolfs Dainis Šmits, dizaineris un Z-Triton jaunuzņēmuma izveidotājs Aigars Lauzis, teātra scenogrāfs Hārdijs Grū. Programmas kuratore arhitekte Dina Suhanova.

Vasaras skolu organizē un atbalsta:

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA

Valmieras vasaras teātra festivāls un Valmieras Drāmas teātris

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA)

Valmieras pilsētas pašvaldība

Summer School 2021

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png