RISEBA atbalsta starptautisko mediju nometni “Young Media Sharks”

Arī šogad augstskola RISEBA atbalstīja starptautisko mediju nometni “Young Media Sharks”, nodrošinot dalībniekus ar tehnisko aprīkojumu.

Augusta sākumā norisinājās ikgadējā mediju nometne "Young Media Sharks", kurā 48 jaunieši no Latvijas un Lietuvas izstrādāja mediju satura idejas, kas palīdzētu dažādu problēmu risināšanā.  Tika ģenerētas jaunu raidījumu idejas par dažādiem sociāli svarīgiem jautājumiem, kā arī radītas iedvesmojošas un inovatīvas aplikāciju idejas tūrisma, izglītības un izklaides jomās u.c. Praktiskajā darbā augstskola RISEBA nodrošināja nometnes dalībniekiem Macintosh datorus ar foto un video materiālu apstrādei nepieciešamo programmu un filmēšanas tehniku.

Iepazīt mediju pasauli – žurnālistiku, video un foto mākslu, debašu mākslu u.c. saistītās prasmes – jauniešiem nedēļas garumā palīdzēja dažādu radošo nozaru profesionāļi. Starp tiem bija arī Aigars Ceplītis, RISEBA Mediju un komunikācijas fakultātes bakalaura un maģistra studiju programmu radošais direktors, kurš  nometnes dalībniekiem pastāstīja par savu bagāto pieredzi.

Nometnes ietvaros tika demonstrēta arī augstskolas studentu īsfilmu kolekcija, ko studiju procesā bija radījuši RISEBA audiovizuālās mediju mākslas studenti.

Augstskola RISEBA arī savā studentu pulkā priecāsies redzēt tika enerģiskus, radošus un spējīgus jauniešus!

Nometni "Young Media Sharks" ik gadu organizē biedrība “Avantis”.
Vairāk: http://youngmediasharks.eu/

27.08.2018.

 

Young Media Sharks

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png