RISEBA atkārtoti saņem Ģimenei draudzīga komersanta statusu

Arī šogad augstskola RISEBA ir starp 38 uzņēmumiem, kam Labklājības ministrija piešķīrusi Ģimenei draudzīga komersanta statusu.

Š.g. 13. jūnijā “Atbildīgas biznesa nedēļas” ietvaros norisinājās ikgadējā ilgtspējas idejas konference “Atbildīgu ideju tirgus 2018”, kuras laikā Latvijas atbildīgāko uzņēmumu speciālisti dalījās savos pieredzes un iedvesmas stāstos. Gūt iedvesmu sava uzņēmuma aktivitātēm varēja no “Swedbank Latvia”, “Latvijas Dzelzceļš”, “Latvenergo”, “Latvijas Zaļais Punkts” u.c. uzņēmumu pārstāvjiem.

Pasākuma laikā Latvijas Republikas labklājības ministrs Jānis Reirs apbalvoja uzņēmumus, kuriem šogad piešķirts Ģimenei draudzīga komersanta statuss. Arī augstskola RISEBA ir viena no 38 uzņēmumiem, kas saņēma apbalvojumu.

No 2014. gada Ģimenei draudzīga komersanta statusu iespējams iegūt uz vienu gadu, veicot pilnu novērtējumu pēc Ilgtspējas indeksa kritērijiem. Ģimenei draudzīga komersanta statuss tiek piešķirts ar mērķi veicināt ģimenisko vērtību nostiprināšanos sabiedrībā un uzlabot ģimenēm piemērotu dzīves un darba vidi.

Iniciatīvu “Atbildīga biznesa nedēļa” kopš 2014. gada organizē biedrība “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” (InCSR). Vairāk: www.incsr.eu

14.06.2018.

Ģimenei draudzīgs uzņēmums

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png