RISEBA atkārtoti saņem statusu “Ģimenei draudzīgi”

11.  jūnijā Atbildīgu ideju tirgus konferences ietvaros Labklājības ministrija sveica 38 uzņēmumus, kam šogad tika piešķirts statuss «Ģimenei draudzīgi». Arī augstskola RISEBA jau vairākus gadus ir starp apbalvojuma saņēmējiem.

Viena no RISEBA vērtībām ir sociālā atbildība. Līdz ar to augstskolas vadībai ir īpaši svarīgi nodrošināt draudzīgu un piemērotu darba un studiju vidi, lai gan darbinieki, gan studenti varētu justies ērti un lai viņiem būtu pieejams viss nepieciešamais produktīvu rezultātu sasniegšanā. Ērta darba vide, iekārtoti atpūtas stūri, elastīgs grafiks – tās ir tikai dažas priekšrocības. Ik gadu tiek organizēti arī vairāki pasākumi, kuros aicināti piedalīties ne tikai studenti un darbinieki, bet arī viņu tuvinieki un draugi, lai stiprinātu ģimeniskās attiecības un vairāk laika pavadītu kopā.

Ģimenei draudzīga komersanta statuss tiek piešķirts ar mērķi veicināt ģimenisko vērtību nostiprināšanos sabiedrībā un uzlabot ģimenēm piemērotu dzīves un darba vidi. No 2014. gada šo statusu iespējams iegūt uz vienu gadu, veicot uzņēmuma pilnu novērtējumu pēc Ilgtspējas indeksa kritērijiem.

Iniciatīvu “Atbildīga biznesa nedēļa” kopš 2014. gada organizē biedrība “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” (InCSR). Vairāk: www.incsr.eu

13.06.2019.

 

Ģimenei draudzīgi

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png