RISEBA Eko padomes ziņas: jauni dalībnieki; kino diskusiju vakars; kā taupīt elektroenerģiju

17.01.2022.

Tiekamies filmas vakarā!

27. janvārī aicinām visus uz diskusiju par filmu, kas ataino – kā izdzīvot 1 dienu ar 1 dolāru. Diskutēsim par nabadzības problēmu pasaulē.

Par filmu

Saskaņā ar RISEBA Eko padomes Zaļās rīcības plānu 2022. gada janvāris ir veltīts pirmajam ilgtspējīgas attīstības mērķim Nost ar nabadzību!”. Tāpēc 27. janvārī Eko Padome aicina kopā noskatīties filmas “Living on One Dollar (Izdzīvot ar 1 dolāru) fragmentus un apspriest nabadzības problēmu visā pasaulē. Šī filma seko līdzi jaunu vīriešu pieredzei, izdzīvojot ar 1 dolāru dienā divu mēnešu garumā Gvatemalas laukos.

Pēc filmas fragmentu noskatīšanās RISEBA Eko padome aicinās pārrunāt risinājumus, kā mēs, Eiropas Augstskolu studenti, varam palīdzēt tiem, kam tas ir nepieciešams.

1

Kur un kā pieslēgties

27. janvārī plkst. 19 Zoom platformā. Komunikācijas noritēs angļu valodā. Pieslēdzies Zoom ŠEIT.

RISEBA Eko padomes jaunie dalībnieki 

Laura Eglīte

1

Maģistra programmas “Starptautiskais bizness” studente

Ticu, ka ikviens no mums spēj mainīt ierastās lietas, manīt savus ieradumus un uzskatus, lai paaugstinātu dabas un dzīves kvalitāti. Ticu, ka to var izdarīt vieglā un saprotamā veidā. Tam nav nepieciešamas lielas investīcijas, bet gan procesu un domu pielāgošana un procesu izprašana. Mēs spējam būt veseli un spējam tādu padarīt arī apkārtējo vidi - ilgtspējīgu un veselu! Jāredz arī tam līdzi nākošie ieguvumi, kas kopumā uzlabo ikviena dzīves labbūtību. Sākam ar mazām lietām. Kopā darot, viss ir izdarāms!

Arina Čičko

2

Bakalaura programmas “Biznesa psiholoģija” studente

RISEBA Eko padomei pievienojos tāpēc, ka vēlos aizsargāt mūsu ekosistēmu.

Karthik Gangadharaiah 

3

Maģistra programmas “Starptautiskais bizness” students

“Esmu RISEBA Eko padomē, lai panāktu vides pārmaiņas un ilgtspējīgu izaugsmi pašreizējām un nākamajām paaudzēm.”

8 veidi, kā taupīt elektroenerģiju

Pratick Dey 

3

Maģistra programmas "Starptautiskais bizness" students 

"Es kopš bērnības atceros, kā tēvs man atgādināja, ka, izejot no istabas, jāizslēdz visas gaismas un elektroierīces. Lai netērētu elektrību. Ņemot vērā globālās enerģētikas krīzes pieaugumu, es uzskatu, ka ir svarīgi sniegt savu ieguldījumu problēmas risināšanā. Un tā man ir radušies daži mazi un vienkārši ieradumi. Piemēram, veļas mazgāšana tikai tad, kad mašīna darbojas ar pilnu jaudu, ūdens krāna aizvēršana, kad tas netiek izmantots, un vēl dažas lietas, kas redzamas manis veidotajā grafikā zemāk. Mēs katrs varam ieguldīt tajā, lai pasaule mainītos uz labu."

1

Vēlies pievienoties Eko padomei? Uzzini vairāk un pievienojies ŠEIT. 

ECO

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png