RISEBA ERASMUS+ stāsti

Ir pienācis 30. ERASMUS+ programmas gads! Arī šogad ārzemju studenti izmanto ERASMUS, lai iepazītu Latviju studējot RISEBA. Mūsu studenti savukārt ir devušies uz 8 Eiropas valstīm – Kipru, Apvienoto Karalisti, Franciju, Portugāli, Spāniju, Nīderlandi, Itāliju un Maroku. Pieteikšanās ERASMUS+ apmaiņas programmai šā studiju gada 2. semestrī ir pagarināta līdz 29. Septembrim – Tu vēl vari paspēt pieteikties!

Uzzini vairāk par to, kā mūsu studentiem klājas viņu pieredzes apmaiņas programmā! Varbūt jau pavisam drīz varēsim redzēt Tavu ERASMUS stāstu!

Piesakies tagad!

Alise, Kipra

"Piedzīvots neliels kultūršoks, ļoti daudz karstuma un pirmās dienas ir bijušas lieliskas.Lai arī vietējie Kiprā ir ļoti izpalīdzīgi un draudzīgi, Erasmus studenti ir vēl atvērtāki un draudzīgāki. Es jūtu, ka šajā programmā iegūšu ļoti daudz jaunu draugu un paplašināšu savu redzesloku internacionāli."

WhatsApp Image 2017-09-19 at 21.36.06 (1).jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Zane, Portugāle

"Pirmie iespaidi ir noteikti ļoti pozitīvi, pilsēta liela un joprojām jūtamies nedaudz apmaldījušies. Skola liekas laba un liekas, ka būs grūti tikt līdzi visām biznesa lekcijām, bet kaut kā tiksim. Arī ir visiem kur dzīvot, kam tuvāk, kam tālāk."​​​​​

IMG-20170915-WA0007.jpg

Regīna, Itālija

"Pasniedzēji šeit ir ļoti augstā līmenī un palīdz mums iejusties. Viss ir lieliski un mēs esam priecīgi šeit būt! Pilsēta (Breša, Itālija) ir ļoti skaista - pilna ar lieliskiem cilvēkiem, ēdienu, visu!"

yolo.jpg

Sintija, Maroka

"Sagaidīšanas komanda ir ļoti atbalstoša un integrējoša. Jūtos apčubināta un .aprūpēta. Studijas palēnām sākas šonedēļ, pagājušajā nedēļā bija viens kurss. No sirds izbaudu kultūru, valsti, ēdienu, cilvēkus!"

IMG_4.jpg

ERASMUS+
Tags

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png