RISEBA gatavojas Eiropas Naratoloģijas tīkla konferencei

Augstskola RISEBA sadarbība ar Eiropas Naratoloģijas tīklu (European Narratology Network) organizē 6. Starptautisko Eiropas Naratoloģijas tīkla konferenci “Gaslight’ Narratives in Virtual Landscapes: Narratological Implications of Technologically Mediated and Immersive Media”.

Aicina iesniegt publikācijas

Konferences mērķis ir paplašināt naratoloģiskā diskursa robežas gan klasiskajā, gan postklasiskajā koncepcijā virtuālās realitātes tehnoloģiskās dažādošanas ietvaros. Konferencē var piedalīties publikācijas par tēmām, kas saistītas ar naratīva izpēti tekstos vai plašsaziņas līdzekļos, kā arī ar naratoloģiskās metodoloģijas jautājumiem. Publikācija iesniegšanas termiņš – 15. jūnijs.

Labāk izvēlētie darbi tiks publicēti akadēmiskajā žurnālā, kas veltīts Baltijas jūras reģiona arhitektūrai, dizainam un audiovizuālo mediju mākslai, ko reizi gadā izdod RISEBA universitātes Mediju un komunikācijas fakultāte un Arhitektūras un dizaina fakultāte.

Informācija par konferenci

Konference noritēs angļu valodā 2021. gada 15. un 16. septembrī, bet pirmskonferences doktorantu seminārs notiks 14. septembrī. Vairāk informācijas par konferenci, pieteikšanos un dalības maksu meklējiet ŠEIT.

Iepazīstinām: konferences spīkere Elena Perlmane

Elena Perlamane

Elena Perlmane ir jauno mediju māksliniece, kritiķe, kuratore un rakstniece, kura izveidoja “Noor: A Brain Opera” – pasaulē pirmo visaptverošo interaktīvo smadzeņu operu 360 grādu teātrī. Elena ir ieguvusi doktora grādu Honkongas Pilsētas universitātes “School of Creative Media”. 

Viņa ir vecākā pētniece un docente augstskolā RISEBA universitātē Rīgā, Latvijā un Parsons/New School University fakultātē. Fulbraita pasaules izglītības, mākslas, jauno mediju un tehnoloģiju speciāliste. Viņa ir arī ES Vertigo STARTS Horizon 2020 laureāte, Āzijas Kultūras padomes biedre, Prince Claus Trust/Biz Art Shanghai stipendiāte, Banff Canada Mountain Culture, Banff New Media un Banff Non-fiction stipendiāte, Vermontas studijas centra priekšsēdētāja biedre, FUSE māksliniece-rezidente Videotage HK un QuartaRiata mākslinieku rezidencē Sanktpēterburgā, Krievijā.

Ellena ir Performance Arts Journal (PAJ) MIT Press līdzredaktore, ThoughtWorks Arts direktore, Art-A-Hack™ prezidente un Ņujorkas Volumetriskās biedrības direktore un kuratore.

 

Informācija par citiem konferences spīkeriem sekos drīzumā.

ENN6

ENN6

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png