Riseba Karjeras diena 2019

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA” aicina uz darba un prakses iespēju izstādi 9. aprīlī!


Šī gada 9. aprīlī notiks RISEBA Karjeras diena 2019, kurā visiem Latvijas studentiem, vidusskolu pēdējo klašu skolniekiem un interesentiem būs iespēja satikties un uzzināt par darba iespējām Latvijā. Darba un prakses iespēju izstāde notiks RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Aisteres zālē no plkst. 13.00-18.00.


RISEBA Karjeras dienas 2019 ir “Laiks satikties!” un klātienē uzzināt par prakses, darba un citām karjeras iespējām. Aprīļa un maija mēnešu ietvaros notiks ar karjeras izaugsmi saistīti pasākumi, kuros visiem ir iespēja apmeklēt  bezmaksas pasākumus un satikties ar nozares pārstāvjiem, uzņēmumiem un dzirdēt aktuālu un derīgu informāciju.

Centrālais karjeras dienu notikums ir RISEBA Karjeras diena 9. aprīlī, augstskolas RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Aisteres zālē. Pasākums notiks no 13.00-18.00. Tajā būs karjeras iespēju izstāde, kurā piedalīsies tādi uzņēmumi kā Evolution Latvija, SEB banka, SEB Global Services, RIMI, IKEA, Kreiss, Show Heroes, DNB ASA Latvijas filiāle, Cabot Latvia, VAS Starptautiskā lidosta ”Rīga”, Tenax, GMG Group, Rīgas Namu pārvaldnieks, Circle K Business Centre Latvia, MSC Latvia, KPMG Baltics, Sanitex, MAXIMA, Webhelp Latvia, New Level Latvija, BTA Latvija, GettoTV, LuX Express, LXR Lights, Cat Care Community, Jauniešu ceļojumi, kā arī Labklājības ministrija, Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra un citi.


Jauniešiem būs iespēja piedalīties “Speed dating ar Karjeru” –  tiešā sarunā ar uzņēmuma pārstāvjiem: https://ej.uz/SpeeddatingRKD, kā arī būs podkāsti ar uzņēmumu dalību, radošā darbnīca, aktivitātes un balvas no uzņēmumiem, un lielā balva 200 eur atlaide studiju maksai augstskolā RISEBA. Muzikāli priekšnesumi - Reiks, DJ24k un grupa Dziļi Violets.


Pēc 9. aprīļa RISEBA Karjeras dienas 2019 pasākumi turpināsies, būs pieredzes stāsts no Jauniešu ceļojumi, Informal Insight ar Cat Care Community, notiks Deloitte vieslekcija par praktisko sadarbību ar VID un citas vieslekcijas no Kreiss, Accenture, Solvay, SEB, Interlux un citiem. Vairāk informācijas FB lapā @risebakarjerasdienas.  

Video no #RKD18: https://www.facebook.com/RisebaKarjerasDienas/videos/2383149508636139/  
FB: https://www.facebook.com/RisebaKarjerasDienas/  
 

Papildus informācijai:  
Undīne Perse-Vilerte, studentu karjeras atbalsta speciālists,  
tālr: +371 25620163
e-pasts: [email protected]
 

Riseba Karjeras diena 2019

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png