RISEBA komanda Uzņēmēju sporta spēlēs 2018

No š.g. 8. līdz 10. jūnijam norisinājās ikgadējās Uzņēmēju sporta spēles, kurās šogad spēkiem mērojās kopumā 46 dažādu uzņēmumu komandas.

Divu dienu garumā atpūtas kompleksā „Lejastiezumi” uzņēmumi sacentās gan komandu, gan individuālajās disciplīnās, lai iegūtu savai komandai pēc iespējas vairāk punktu. Paralēli volejbolam, strītbolam, futbolam un tautas bumbai komandas varēja pārbaudīt savus spēkus, ātrumu, līdzsvaru un spēju sadarboties arī netradicionālās aktivitātēs, kā “Selfiju medības”, “Labirints”, “Sasieti kopā” u.c. Protams, katrs arī individuāli varēja startēt dažādās aizraujošās veiklības, precizitātes un prāta disciplīnās. Tāpat tika organizēts Bērnu kauss, kur veiklībā sacentās jaunākie sporta spēļu dalībnieki.

RISEBA komandā šogad veiklākie bija bērni, Bērnu kausā izcīnot ne vienu vien godalgoto vietu. Tāpat RISEBA dalībniekiem veiksmīgi izdevās startēt individuālajās sporta disciplīnās un izcīnīt godalgotu vietu Ping pongā.

Paralēli sportiskajām aktivitātēm bija iespēja apmeklēt “Iedvesmas telti”, kur savos pieredzes stāstos par visdažādākajām tēmām dalījās radošas personības, un vērot dronu sacensības. Vakaros pēc aktīvas sportošanas par muzikālo izklaidi rūpējās grupas “Pirmais kurss” un “Bermudu divstūris”, kā arī DJ. Augstskolai RISEBA tas bija īpašs prieks, jo grupas “Pirmais kurss” dalībnieks Valdis Avotiņš ir RISEBA darbinieks, savukārt grupas “Bermudu divstūris” dziedātājs Emīls Balceris – absolvents.

Arī šogad sporta spēles bija skaisti svētki, kur RISEBA studenti, pasniedzēji un darbinieki varēja atpūsties, labāk iepazīt viens otru un veicināt komandas garu, lai turpinātu veiksmīgi sadarboties gan mācību procesā, gan ārpus tā.

Foto

Latvijas Uzņēmēju sporta spēļu 2018 rezultāti

RISEBA komanda Uzņēmēju sporta spēlēs 2018

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png