RISEBA licencē un uzsāk maģistra studiju programmu “Lielo datu analīze”

Ar Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras lēmumu š.g.10. jūlijā tika licencēta RISEBA maģistra studiju programma “Lielo datu analīze”.

Studiju programmā tiks sagatavoti pieprasīti speciālisti, kas pārzina lielo datu ieguves, vadības un analīzes metodes, lai elektroniskās vides un dažādu ierīču savāktos datus varētu izmantot vairāku tautsaimniecības nozaru attīstībai. Absolventiem būs nepieciešamās prasmes un kompetence lielo datu apstrādē un analīzē darbam valsts un pašvaldības institūcijās, finanšu institūcijās un citās jomās gan Latvijā, gan ārzemēs atbilstoši jaunākajām tehnoloģijām, kas tiek pielietotas šajā jomā. Šī ir strauji augoša un vairākās tautsaimniecības nozarēs pieprasīta specialitāte.  

“Studiju programma “Lielo datu analīze” paver pilnīgi jaunas iespējas izmantot to lielo datu apjomu, kas ir mūsu rīcībā, lietojot dažādas elektroniskos vides rīkus un pakalpojumus, dodot vairāk informācijas par lietotāju paradumiem un vajadzībām, ko var izmantot jaunu biznesa ieceru realizēšanā,” norāda Aldis Gulbis, A/S “Komerccentrs Dati Grupa” valdes priekšsēdētājs.

Studiju ilgums programmā “Lielo datu analīze” ir 2 gadi, un pēc absolvēšanas tiks iegūts akadēmiskais maģistra grāds sociālajās zinātnēs atbilstoši studiju virzienam “Ekonomika”.

Vairāk par programmu un pieteikšanās nosacījumiem šeit.

12.07.2018.

Lielie_dati

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png