RISEBA lielākajā uzņēmēju festivālā “Bizfests”

Par skaistu tradīciju jūnijā ir kļuvusi RISEBA darbinieku un studentu dalība uzņēmēju sporta spēlēs, kas šogad pārtapušas sporta un izklaides festivālā “Bizfests”. No 14. līdz 16. jūnijam kopumā 48 uzņēmumu komandas vienojās sportiskās un iedvesmojošās aktivitātēs.

Dalībnieki sacentās 13 dažādos komandu sporta veidos un turnīros, kā arī individuālās disciplīnās, lai iegūtu savai komandai papildus punktus. Tikmēr jaunākie festivāla dalībnieki varēja pārbaudīt savus spēkus Bērnu kausā un dažādās radošās un izglītojošās aktivitātēs.

Ieliktās pūles arī šogad vainagojās panākumiem – RISEBA komanda kopvērtējumā ierindojās augstajā 14. vietā, papildus izcīnot 2. vietu tautas bumbā un 3. vietu tenisā. Arī RISEBA jaunākie dalībnieki sevi teicami pierādīja Bērnu kausā un izcīnīja ne vienu vien godalgotu vietu.

RISEBA augsti vērtē ģimeniskas vērtības, par ko arī šogad ir saņēmusi Labklājības ministrijas piešķirto statusu – «Ģimenei draudzīgi». Lai veicinātu un stiprinātu ģimeniskas attiecības, ik gadu sporta spēlēs tiek aicināti piedalīties ne tikai RISEBA studenti un darbinieki, bet arī viņu tuvinieki un draugi. Tā ir iespēja vairāk laika pavadītu kopā un paralēli dažādām aizraujošām veiklības, precizitātes un prāta disciplīnām, baudīt kopīgu atpūtu pie dabas, smelties iedvesmu un enerģiju.  

Pasākumu jau 7. gadu pēc kārtas organizē Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera. Informācija par festivālu: http://uznemejuspeles.lv/

17.06.2019.

Uzņēmēju sporta spēles
Uzņēmēju sporta spēles
Uzņēmēju sporta spēles
Uzņēmēju sporta spēles

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png