RISEBA mentora atbalsts mūsu studentei palīdzēja sasniegt karjeras mērķi

Mēs ļoti novērtējam, ja RISEBA absolventi pēc studijām turpina būt kopā ar mums un dalīties savā pieredzē RISEBA Alumni Mentoru klubā. Mūsu studente Edīte atklāj – ko vērtīgu viņa ieguva no šī kluba.

Aicinājums absolventiem un studentiem

RISEBA Alumni Mentoru klubs ir izveidots, lai esošie augstskolas studenti varētu saņemt personīgu atbalstu no absolventa, kurš piekritis kļūt par mentoru. Parasti tikšanās ar mentoru notiek attālināti un reizi mēnesī, mentors dalās savā pieredzē, uzklausa, iesaka, atbalsta un palīdz studentam augt, un tas noder gan personīgajai, gan profesionālajai izaugsmei.

Tieši šobrīd – jaunā studija gada sākumā – aicinām absolventus kļūt par mūsu studentu mentoriem. Lai kļūtu par mentoru un iestātos RISEBA Alumni Mentoru klubā, pretendentam ir jāatbilst šīm prasībām:

  • pieredze darbā un pabeigtas studijas augstskolā RISEBA;
  • vēlme un iespēja reizi mēnesī attālināti uzklausīt un dot atgriezenisko saisti studentam;
  • zināšanas par savu jomu, par karjeras un/vai personisko izaugsmi;
  • iespēja reizi pusgadā tikties ar citiem mentoriem.

Ja esi RISEBA absolvents un vēlies iestāties Mentoru klubā vai arī – ja esi students un vēlies saņemt mentora atbalstu, raksti uz e-pastu prakse@riseba.lv.

Reāls pieredzes stāsts

Savā pieredzes stāstā par mentora atbalstu dalās RISEBA bakalaura programmas "Biznesa psiholoģija" pēdējā kursa studente Edīte Timofejeva: "Pieteicos mentoringa projektam bez jebkādām ekspektācijām. Vienkārši uzdrošinājos. Man bija sapnis – sākt savas karjeras gaitas personāla vadībā, un bija arī ļoti liela neticība tam, ka es jebkad šo sapni spēšu piepildīt. Biju ar vairāku gadu pieredzi pārdošanā, nedaudz mārketingā, bet personāla vadība man šķita sen aizgājusi iespēja, ko būtu vajadzējis izmantot jau pēc vidusskolas absolvēšanas." Kādi bija Edītes ieguvumi no mentora – RISEBA absolventes Lienes Dumaranes? "Spēks, pirmkārt, saskatīt savas kompetences un ticību tam, ka esmu darba tirgū vērtīga. Pēc pareizo rīku saņemšanas, ko mentore man sniedza, es pārkvalificējos, un nu jau kādā lielā Latvijas uzņēmumā esmu personāla atlases speciāliste. Un es sāku no nulles – kā praktikante," atklāj mūsu studente. "Mentorings sniedz iedrošinājumu, praktiskus rīkus un profesionālu sarunu."

 

"Biznesa psiholoģijas" pēdējā kursa studente Edīte (attēlā) izmantoja RISEBA Alumni Mentoru kluba atbalstu un tādējādi ieguva nepieciešamās zināšanas un iedvesmu, lai sasniegtu vēlāmo kļūtu par personāla speciālisti.

Edīte

Edīte Timofejeva

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png