RISEBA paraksta sadarbības līgumu ar Francijas institūtu Latvijā

Šī gada 6.jūnijā RISEBA tika parakstīts sadarbības līgums ar Francijas institūtu Latvijā, vienojoties par sadarbību šādos jautājumos:


•    franču valodas un kultūras veicināšanu studentu, pētnieku un akadēmiskā personāla vidū;
•    kultūras un izglītojošu pasākumu (lekcijas, semināri) rīkošanu;
•    konferenču un citu, ar zinātni saistītu aktivitāšu organizēšanu.

Līdz ar līguma parakstīšanu Francijas institūts Latvijā apņemas piešķirt augstskolas RISEBA studentiem, pasniedzējiem un darbiniekiem bezmaksas piekļuvi mediatēkas pakalpojumiem, digitālajai bibliotēkai “Culturethèque” un brīvu pieeju Francijas institūta rīkotajiem publiskajiem pasākumiem. 

Akcentējot sadarbības nozīmi, pirms līguma parakstīšanas ar Francijas institūta Latvijā atbalstu tika organizēta „L’Oreal Luxe Baltic” komerc- un mazumtirdzniecības direktora Greguāra Feja  vieslekcija „Pārmaiņu vadība. Sarežģītība vienkāršībā”.

Žils Bonviāls, Francijas institūta Latvijā direktors: „Formāla līguma parakstīšana ar augstskolu RISEBA bija loģisks turpinājums jau iepriekš uzsāktajai sadarbībai. Esam gandarīti, ka RISEBA studiju procesā koncentrējas uz franču valodas apmācību, kā arī studenti tiek nodrošināti ar praksi Francijā, jo jāņem vērā fakts, ka Eiropas darbā tirgū tikai ar angļu valodas zināšanām nereti nepietiek.”

Ilmārs Kreituss, RISEBA prorektors: „Sadarbības līguma parakstīšana ar Francijas institūtu Latvijā norisinās nedēļā, kad noslēguma darbus RISEBA un Kedge biznesa skolas (Francija) diplomu iegūšanai dubultgrādu programmas ietvaros aizstāvējuši 9 Francijas studenti bakalaura programmā „Eiropas biznesa studijas”, kā arī 5 Francijas studenti maģistra programmās „Starptautiskais bizness”  un „Starptautiskās finanses”. Ņemot vērā RISEBA nozīmīgo sadarbību ar Kedge biznesa skolu, Normandijas biznesa skolu, kā arī citām Francijas augstskolām, no līguma parakstīšanas iegūs gan Latvijas, gan Francijas, kā arī, protams, citu valstu studenti.”

Vairāk par Francijas institūtu Latvijā var uzzināt ŠEIT. 

(http://www.institut-francais.lv/lv/)
 

Līgums ar Francijas institūtu
Līgums ar Francijas institūtu

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png