RISEBA radošā biznesa inkubatora veiksmes stāsts - Ette Tete

Eksporta un inovācijas balvas kategorijas "Eksportspējīgākais komersants" mazo komercsabiedrību grupā otro vietu ieguva bērnu mēbeļu ražotājs "Snores" ar zīmolu "Ette Tete".


5.decembrī, Melngalvju namā tika noskaidroti konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2019" laureāti - uzņēmumi, kas ir parādījuši labākos sasniegumus eksportā, inovējuši, radījuši kvalitatīvus produktus pašmāju tirgum vai izstrādājuši lieliskus rūpnieciskā dizaina paraugus. Ceremonijā laureātus sveikt bija ieradusies bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, pēc kuras iniciatīvas konkurss pirms 15 gadiem tika izveidots.


Konkursa pirmās un otrās vietas ieguvēji saņēma iespēju piedalīties apmaksātos darījumu braucienos, savukārt trešo vietu ieguvēji - apmaksātu reklāmas laukumu kādā no LIAA informatīvajiem materiāliem. Turklāt visi pirmo trīs vietu ieguvēji varēs izmantot konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2019" laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos.


SIA "Snores" ir ģimenes uzņēmums no Ikšķiles, kas ražo bērnu mēbeles ar zīmolu "Ette Tete" un savu darbību sāka mājas pagrabā, pakošanu veicot viesistabā. Tas dibināts 2016. gada vasarā, un jau 2018. gadā sasniedzis gandrīz viena miljona eiro apgrozījumu (923,2 tūkstoši eiro) un nodarbinājis vairāk kā 20 darbinieku. Uzņēmums eksportē gandrīz visu savu produkciju, lielākie eksporta tirgi ir Itālija, Vācija un ASV.

ette tete


Pirmais izstrādātais produkts bija bērnu kāpslītis – galdiņš "Step'n'Sit", kas 2017. gadā ieguva 1. vietu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras "Eksporta un inovāciju balva" konkursā, kategorijā "Rūpnieciskais dizains". "Mūsu pamatdoma ir par bērnu kustību brīvību, jo bērnam ir jābūt iesaistītam ikdienas dzīvē un darbos," uzskata uzņēmuma vadītāja Linda Riekstiņa-Šnore. Pēc tam tika izstrādāts nākamais produkts – modificējamais Pikleres trijstūris "Mopitri".
Turklāt "Step'n'Sit" un "Mopitri" ir reģistrēti starptautiskie dizainparaugi ASV un ES valstīs. Riekstiņa-Šnore neslēpj, ka regulāri notiek mēģinājumi kopēt produktus, tāpēc sevi ir jāpasargā.

ette tete


Uzņēmums eksportē savu produkciju pa visu pasauli, tas noticis pateicoties tieši e-komercijas straujajai attīstībai. "Internets ir padarījis tirdzniecību bez robežām. Tirgojam savus izstrādājumus "Etsy" un "Amazon" platformās," atklāj Riekstiņa-Šnore. Uzņēmuma vadītājs Krišjānis Šnore papildina, ka, strādājot ar galapatērētāju, var labāk izprast mērķauditoriju, ir mazāk lieku "šāvienu".

ette tete

Vairāk informāciju meklē šeit un šeit.

 

ette tete

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png