RISEBA Radošais biznesa inkubators izsludina pieteikšanos 6. sezonai

Līdz šī gada 28. septembrim visi RISEBA studenti un absolventi (3 gadu laikā pēc absolvēšanas)* tiek aicināti pieteikties RISEBA Radošā biznesa inkubatora (RBI) 6. sezonai.

Ja Tev ir vēlme kļūt par jauno uzņēmēju, Tev ir biznesa ideja, bet neesi drošs vai proti to efektīvi realizēt, tad RBI ir īstā vieta, kur meklēt atbalstu.

KĀDU ATBALSTU SNIEDZ RBI?

Tev būs iespēja satikties ar Tavas pārstāvētās biznesa jomas profesionāļiem. Tavai komandai tiks piešķirts individuāls mentors, kas ir pieredzējis tieši tajā jomā, kurā vēlies attīstīties. Mūsu atbalsta komandu jau gadiem ilgi veido profesionāļi no visdažādākajām biznesa sfērām. Ja uztraucies, ka Tev nepieciešamā mentora mūsu atbalstītāju vidū nav – neraizējies! Mēs darīsim visu nepieciešamo, lai piesaistītu tieši Tev nepieciešamo mentoru. Daži no mūsu atbalsta komandas pārstāvjiem apskatāmi šeit.

Tev būs iespēja konsultēties par juridiskiem, projektu vadības, biznesa plāna veidošanas, grāmatvedības un citiem uzņēmējdarbībai būtiskiem jautājumiem pilnīgi BEZ MAKSAS.

KĀDAS JOMAS ATBALSTA RBI?

Mūsu galvenā darbība vērsta uz radošo industriju, sociālās uzņēmējdarbības un radošo projektu atbalstīšanu, tomēr iepriekšējo piecu sezonu laikā esam guvuši veiksmīgu pieredzi arī citu jomu atbalstīšanā. Kādas biznesa idejas pārstāvētas līdz šim vari apskatīt šeit.

KĀ PIETEIKTIES?

Tev jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama zemāk. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar Tevi sazināsimies. Pēc pieteikuma iesniegšanas Tev būs jāsagatavojas biznesa ideju konkursam, kas parasti norisinās oktobra pirmajā nedēļā. Konkursa laikā visi kandidāti prezentēs savu biznesa ideju konceptus profesionālai žūrijas komisijai. Ja vēlies, vari konsultēties ar mums par veiksmīgākas prezentācijas izveidi jau pēc pieteikuma iesūtīšanas.

Neaizmirsti sagatavot:

  1. Skaidru idejas aprakstu;
  2. Argumentus savas idejas realizēšanas nepieciešamībai;
  3. Informāciju par to, kāda veida atbalstu Tu sagaidi no inkubatora.

Pieteikuma anketas meklē:
Latviešu valodā: https://goo.gl/AQJhve
Krievu valodā: https://goo.gl/5bv8Rb
Angļu valodā: https://goo.gl/E4ZMs2

Ja Tev ir kādi jautājumi, raksti mums Facebook.


*Komandu var pieteikt arī citu augstskolu studenti, ja komandā darbojas vismaz viens RISEBA students vai absolvents.

10.09.2018.

Radošais biznesa inkubators

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png