RISEBA Radošais biznesa inkubators izsludina pieteikšanos 7. sezonai

Līdz šī gada 5. oktobrim visi RISEBA studenti un absolventi (3 gadu laikā pēc absolvēšanas)* tiek aicināti pieteikties RISEBA Radošā biznesa inkubatora (RBI) 7. sezonai.


Ja Tev ir vēlme kļūt par jauno uzņēmēju, Tev ir biznesa ideja, bet neesi drošs vai proti to efektīvi realizēt, tad RBI ir īstā vieta, kur meklēt atbalstu.


Tev būs iespēja satikties ar Tavas pārstāvētās biznesa jomas profesionāļiem. Tavai komandai tiks piešķirts individuāls mentors, kas ir pieredzējis tieši tajā jomā, kurā vēlies attīstīties. Mūsu atbalsta komandu jau gadiem ilgi veido profesionāļi no visdažādākajām biznesa sfērām. Ja uztraucies, ka Tev nepieciešamā mentora mūsu atbalstītāju vidū nav – neraizējies! Mēs darīsim visu nepieciešamo, lai piesaistītu tieši Tev nepieciešamo mentoru.


Tev būs iespēja konsultēties par juridiskiem, projektu vadības, biznesa plāna veidošanas, grāmatvedības un citiem uzņēmējdarbībai būtiskiem jautājumiem pilnīgi BEZ MAKSAS.


Mūsu galvenā darbība vērsta uz radošo industriju, sociālās uzņēmējdarbības un radošo projektu atbalstīšanu, tomēr iepriekšējo piecu sezonu laikā esam guvuši veiksmīgu pieredzi arī citu jomu atbalstīšanā. Kādas biznesa idejas pārstāvētas līdz šim vari apskatīt šeit.


Lai pieteiktos, Tev jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama zemāk. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar Tevi sazināsimies. Pēc pieteikuma iesniegšanas Tev būs jāsagatavojas biznesa ideju konkursam, kas parasti norisinās oktobra pirmajā vai otrajā nedēļā. Konkursa laikā visi kandidāti prezentēs savu biznesa ideju konceptus profesionālai žūrijas komisijai. Ja vēlies, vari konsultēties ar mums par veiksmīgākas prezentācijas izveidi jau pēc pieteikuma iesūtīšanas, rakstot inkubatora vadītājai [email protected]

inkubators
 

Neaizmirsti sagatavot:
1.    Skaidru idejas aprakstu;
2.    Argumentus savas idejas realizēšanas nepieciešamībai;
3.    Informāciju par to, kāda veida atbalstu Tu sagaidi no inkubatora.


Pieteikuma anketas meklē:

Latviešu valodā

Krievu valodā

Angļu valodā


Ja Tev ir kādi jautājumi, raksti mums Facebook vai inkubatora vadītājai [email protected] .

*Komandu var pieteikt arī citu augstskolu studenti, ja komandā darbojas vismaz viens RISEBA students vai absolvents.
 

 

inkubators

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png