RISEBA Radošais biznesa inkubators noslēdz sesto sezonu

Sestā sezona RISEBA Radošajā biznesa inkubatorā (RBI) noslēdzās šā gada jūnijā. Inkubatorā darbojās 11 komandas, kas attīstīja savas biznesa idejas tādās jomās, kas saistītas ar restaurāciju, tūrismu, rotas lietām, ēdināšanu, dizainu un citām radošām prasmēm.


Kā jau katru gadu, inkubatora dalībniekiem tika piešķirta iespēja iegūt dizaina domāšanas, digitālā mārketinga, pārdošanas eksperta un finanšu eksperta ārējās konsultācijas. Šajā gadā norisinājās arī vairākas vieslekcijas sadarbībā ar Radošo biznesa inkubatoru, kas, kā jau ierasts, ir bezmaksas iespēja ikvienam interesantam satikt vieslektorus, uzzināt ko jaunu un uzdot jautājumus par sev svarīgām tēmām.
Inkubatoru ik gadu atbalsta stabila, profesionāla un uzticama kouču komanda – Jolanta Jansone, Rita Sprindžuka, Dace Andersone un Jeva Karabeško, kam sakām lielu paldies par atbalstu un spēju pielāgoties konsultēt jebkuru biznesa idejas attīstītāju. Mentoru atbalsts tika nozīmēts atbilstoši biznesa idejām, līdz ar to šī gada mentori, kas gatavi iesaistīties un konsultēt, bija Jānis Prūsis, Čārlzs Bušmans, Edgars Plešs, Aleksandrs Zelinskis, Sigvards Krongorns, Liene Pērkone un arī pati inkubatora vadītāja Iveta Cīrule.


“Katru gadu rudenī, kad tiek uzņemtas komandas, dalībnieku acīs ir dzirkstelīte un entuzisams, ko līdz pat sezonas beigām izdodas noturēt tikai pašiem uzņēmīgākajiem un izturīgākajiem. Vēlos atgādināt un uzsvērt gan pašiem biedriem, gan citiem biznesa ideju spodrinātājiem, ka ar biznesa inkubatora sezonas noslēgumu nebeidzas idejas attīstība. Tas ir dinamisks un nebeidzams process, kuram ir jānododas. Esmu secinājusi, ka inkubācijas periods ir katra paša individuāla iespēja un laiks, kad testēt savas uzņēmējspējas, izprast savas robežas un “barot” savas ambīcijas – cik tālu varu iet, ko vēlos sasniegt, cik daudz esmu gatavs darīt savas idejas maksimālai attīstībai. Priecājos par ikvienu, kam izdodas aktīvi darboties ne tikai līdz sezonas beigām, bet arī pēc tam – galu galā sagaidot mūsu pašu biedrus kā vieslektorus, kas dalās ar savu veiksmes stāstu,” komentē Radošā biznesa inkubatora vadītāja Iveta Cīrule.  


Pieteikšanās septītajai sezonai tiks izsludināta šī gada augusta beigās, septembra sākumā – aicinām sekot līdzi augstskolas “RISEBA” mājas lapai un sociālo tīklu vietnēm, lai nenokavētu uzsaukumu un nepalaistu garām savu lielo iespēju!
Atgādinām, ka inkubatorā laipni lūgti arī augstskolas “RISEBA” absolventi pirmo trīs gadu laikā pēc absolvēšanas, lai attīstītu paši savas biznesa idejas jaunajā sezonā, kā arī ar prieku sadarbosimies ar tiem absolventiem, kas vēlas dalīties savā pieredzē un padomos, atbalstot inkubatora komandas, kļūstot par mentoru vai lasot vieslekciju.
RISEBA Radošais biznesa inkubators darbojas kopš 2013. gada ar mērķi sniegt RISEBA studentiem un absolventiem iespēju attīstīt savas biznesa, radošās un sociālās uzņēmējdarbības idejas.


Informāciju sagatavoja RISEBA Radošais biznesa inkubators

2019. gada 19. jūlijā

 

RISEBA Radošais biznesa inkubators 2019

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png