RISEBA sveic un atbalsta “Esi Līderis!” programmas beidzējus

Š.g. 2. jūnijā svinīgā izlaiduma ceremonijā projekta “Esi Līderis!” beidzēji kopā ar savām apliecībām saņēma arī RISEBA sertifikātus par studiju maksas atlaides saņemšanu.

Ņemot vērā ilgo un veiksmīgo sadarbību, RISEBA ar īpašu prieku atbalstīja “Esi Līderis!” pirmo izlaiduma ceremoniju un uzņēma skolēnus un skolotājus no 24 Latvijas skolām RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O 6 telpās, lai jaunieši svinīgā gaisotnē saņemtu atzinību par sasniegumiem.

RISEBA augsti vērtē mērķtiecīgus, aktīvus skolēnus un arī savā studentu pulkā priecāsies redzēt tik uzņēmīgus un spējīgus jauniešus. Visiem “Esi Līderis!” vidusskolas programmas beidzējiem, uzrādot apliecību, tiek piešķirta mācību maksas atlaide, uzsākot studijas augstskolā RISEBA jebkurā bakalaura studiju programmā. Vairāk par atlaidēm: https://www.riseba.lv/lv/studentiem/atlaides

“Esi Līderis!” ir Vislatvijas skolu projekts, kas skolēniem dod iespēju iegūt daudzpusīgas zināšanas uzņēmējdarbībā un personības attīstībā. Projekta ietvaros 7.-9. klašu skolēni apgūst interešu izglītības programmu “Starts” un 10.-12. klašu skolēni apgūst profesionālās pilnveides izglītības programmu “Uzņēmējdarbības pamati”, pēc kuru apgūšanas skolēnam tiek piešķirta valsts atzīta profesionālās pilnveides apliecība.

Kopumā projektā “Esi Līderis!” jau ir piedalījušies vairāk nekā 12 000 skolēnu no 163 skolām. Vairāk par projektu: https://www.esilideris.lv/

04.06.2019.

 

Esi Līderis!
Esi Līderis!

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png