RISEBA uzsāk bakalaura studiju programmu „Jaunu uzņēmumu izaugsme un finansēšana”

10. jūlijā Augstākās izglītības kvalitātes aģentūra piešķīra licenci augstskolas RISEBA bakalaura studiju programmai „Jaunu uzņēmumu izaugsme un finansēšana”.

Programma veidota, atbildot uz nozares profesionāļu pieprasījumu pēc darbiniekiem, kuri pēc studijām varētu orientēties finansējuma piesaistē un finanšu vadībā, veiksmīgi darboties komandā, nodrošināt produkta virzību, izmantojot starptautiskās mērogošanas pamatnostādnes u.c.

Programmas absolventi varēs dibināt jaunuzņēmumus vai arī paši strādāt Latvijas un ārvalstu uzņēmumos kā darbinieki, kuri atbild par finanšu piesaisti un vadību. Studiju laikā būs iespēja izveidot savu uzņēmumu, izmantojot RISEBA Radošā biznesa inkubatora sniegto atbalstu, kā arī gūt praksi RISEBA sadarbības partneru uzņēmumos.

“Uzskatu, ka jaunā programma veicinās uz zināšanām balstītu un strauji augošu uzņēmumu attīstību, praktiski veidos uzņēmēju, uzņēmuma īpašnieku un vadītāju sapratni par starptautiskajām iespējām zinātnes, pētniecības un inovāciju jomā, ka arī kopumā atklās jaunas pētniecības dimensijas uzņēmumu attīstībā,” stāsta Iveta Cīrule, Eiropas Savienības pētniecības un inovācijas atbalsta programmas “Apvārsnis 2020” nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte, RISEBA Radošā biznesa inkubatora vadītāja.

Izstrādes gaitā tika organizētas diskusijas ar  pārstāvjiem no Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla, Latvijas Jaunuzņēmumu asociācijas, LR Grāmatvežu asociācijas, bankām, finanšu institūcijas „ALTUM”,  SIA “Academia Advisors”, jaunuzņēmumiem.

Studiju programma ir licencēta akreditētā studiju virzienā "Ekonomika", tās ilgums ir 3 gadi (3,5 gadi nepilna laika studijās), un pēc absolvēšanas tiks iegūts sociālo zinātņu bakalaura grāds ekonomikā.

Vairāk informācijas par studiju programmu un pieteikšanās nosacījumiem uzzini šeit.

12.07.2018.

Jaunu uzņēmumu izaugsme un finansēšana

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png