Starptautisks hakatons Urban.Tech Riga!

27. oktobrī, Rīgā, Pullman Riga Old Town viesnīcā notiks starptautisks hakatons ‘Urban.Tech Riga’, kas ir daļa no liela mēroga informācijas tehnoloģiju programmas.

‘Urban.Tech Riga’ ir veltīts tehnoloģiju izstrādei pilsētām. Hakatona ietvaros katrs dalībnieks varēs atrast līdzīgi domājošu cilvēku komandu, izveidot produktu, kas ir nepieciešams pilsētai un tās iedzīvotājiem, un uz tā balstīt savu nākotnes biznesu.

Virzieni, kuros tiek piedāvāts strādāt komandām ir:

  •     viedā pilsēta – atkritumu izvešanas kontrole, audiovizuālā satura pārvaldīšana pasākumos u.tml.;
  •     finanses – nepilnību meklēšana, budžeta procesa vizualizācija;
  •     mākslīgais intelekts – inovatīvi produkti, preču meklēšana no attēliem u.tml.;
  •     pārvaldības sistēmas – informācijas drošības sistēmas uzlabošana, pilsētas saimniecības pārvaldīšana;
  •     tiešsaistes tirdzniecības platformas – pilsētas maršrutu uzbūve, IT risinājumu izvēles platforma.

Hakatons būs interesants jaunuzņēmumu vides entuziastiem, IT speciālistiem, dizaineriem, mārketinga speciālistiem, analītiķiem, projektu un produktu vadītājiem, kā arī tiem, kam jau ir savs bizness.

Rīgas hakatons ir daļa no globālas tūres. Līdzīgi pasākumi notiek arī Čehijā, Izraēlā, Armēnijā, Baltkrievijā un Kazahstānā. Visu sešu valstu trīs labākās komandas sacentīsies ‘Urban.Tech’ finālā Krievijā, Maskavā par balvu fondu 140 000 EUR apmērā un iespēju savu projektu realizēt globālajā tirgū. Brauciens uz finālsacenībām uzvarētājiem būs pilnībā apmaksāts.

Maskavā komandām būs iespēja arī apmeklēt lielus uzņēmumus un pašvaldības, iepazīties ar pilsētas sadarbību ar jaunuzņēmumu ekosistēmu, kā arī uzzināt par iespējām, ko pilsēta nodrošina biznesa attīstībai.

Dalība hakatonā ir bezmaksas. Reģistrācija šeit

Vairāk informāciju meklē šeit

 

Hakatons
Tags

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png