e-Lojalitātes programma RISEBA absolventiem

kc

 

e-Lojalitātes programma – tagad digitāla karte

RISEBA e-Lojalitātes programma ir unikāla iespēja RISEBA absolventiem saņemt dažādu pakalpojumu un preču atlaides, kā arī izmantot īpašus piedāvājumus no programmas partneriem.
Turklāt vairs nebūs nepieciešama plastikāta karte, absolventi savu karti varēs ielādēt telefonā.
Programma ir dinamiska; RISEBA turpina paplašināt sadarbības partneru tīklu, lai e-Lojalitātes programmas dalībnieki varētu regulāri saņemt jaunus un interesantus piedāvājumus.
Dalība programmā ir bez maksas un tiek piedāvāta visiem RISEBA absolventiem neatkarīgi no absolvēšanas gada un absolvētās programmas. Ja būsi pierakstījies Absolventu jaunumu saņemšanai, saņemsi arī iespēju ielādēt savu atlaižu karti.

 

Kļūsti par programmas partneri!

Absolventiem ir iespēja arī pašiem kļūt par programmas partneriem, izveidojot īpašu piedāvājumu RISEBA absolventiem un studentiem savā uzņēmumā. Tā ir lieliska iespēja pastāstīt par savu uzņēmumu vairāk nekā 12 000 absolventu, kuru vidū ir vadītāji, uzņēmēji un radoši profesionāļi dažādās jomās. Mēs esam gatavi atbalstīt savējos!

Viss, kas jāizdara: jāuzraksta uz [email protected], piesakot savu uzņēmumu kā e-Lojalitātes programmas partneri, nodrošinot atlaidi vai īpašu piedāvājumu gan absolventiem, gan RISEBA studentiem.

 

 

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png