Lojalitātes programma RISEBA absolventiem

kc

e-Lojalitātes programma – tagad digitāla karte
"RISEBA" e-lojalitātes programma ir unikāla iespēja "RISEBA" absolventiem saņemt dažādu pakalpojumu un preču atlaides, kā arī izmantot īpašus piedāvājumus no programmas partneriem.
Turklāt vairs nebūs nepieciešama plastikāta karte, absolventi savu karti varēs ielādēt telefonā.
Programma ir dinamiska "RISEBA" turpina paplašināt sadarbības partneru tīklu, lai e-lojalitātes programmas dalībnieki varētu regulāri saņemt jaunus un interesantus piedāvājumus.
Dalība programmā ir bez maksas un tiek piedāvāta visiem "RISEBA" absolventiem, neatkarīgi no absolvēšanas gada un absolvētās programmas. Ja būsiet pierakstījies Absolventu jaunumu saņemšanai saņemsiet arī iespēju ielādēt savu atlaižu karti.
 
Kļūsti par programmas partneri
Absolventiem ir iespēja arī pašiem kļūt par programmas partneriem, izveidojot īpašu piedāvājumu "RISEBA" absolventiem un studentiem savā uzņēmumā. Tā ir lieliska iespēja pastāstīt par savu uzņēmumu vairāk nekā 12 000 absolventu, kuru vidū ir vadītāji, uzņēmēji un radoši profesionāļi dažādās jomās. Mēs esam gatavi atbalstīt savējos!

Viss, kas jāizdara - jāuzraksta uz [email protected] un jāpiesaka savs uzņēmums kā lojalitātes programmas partneris, nodrošinot atlaidi vai īpašu piedāvājumu gan absolventiem, gan RISEBA studentiem.

 

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png