Studentu atsauksmes

Arta Bērziņa

IMG_4285.JPG

Droši varu apgalvot, ka Eiropas Biznesa studijas nodrošina starptautisku un konkurētspējīgu izglītību pēc labākajiem Eiropas standartiem. Skatoties retrospektīvā, ļoti novērtēju cilvēcīgo attieksmi un personīgo pieeju no augsta līmeņa pasniedzējiem kā arī daudzās starptautiskās iespējas, gan papildus kvalifikācijas, ko neesmu atradusi nevienā citā studiju programmā Latvijā. Pateicoties šai programmai, ieguvu gan LCCI, gan biznesa Franču valodas sertifikātus, pabiju mēnesi Biarritz, Francijā, semestri ERASMUS Parīzē un gadu Kalmar, Zviedrijā, kur ieguvu arī otru bakalaura grādu.

Absolvējot šo programmu, uzkrātās zināšanas un kvalifikācijas ļāva bez problēmām atrast praksi International Chamber of Commerce (ICC) un nu jau vairāk nekā gadu man ir vienreizēja iespēja strādāt Latvijas pastāvīgajā pārstāvniecībā OECD un UNESCO Parīzē. Šī programma sniedz zināšanas, lai strādātu ne tikai privātajā sektorā, bet arī starptautiskajās organizācijās, jo paver skatījumu uz globālajiem procesiem un dod nepieciešamās prasmes, lai tajos piedalītos. Galvenais ir nebaidīties izmantot visas sniegtās iespējas un nopietni attiekties pret mācību procesu – lai veicas!

 

 

 

Nora Paula Bargā

Nora-5.jpg

Šī ir vieta, kur satiekas labākie studenti un labākie mācībspēki, un tiek piedāvātas īpašas iespējas, piemēram, prakse Francijā, Kembridžas un Londonas un Tirdzniecības un rūpniecības kameras eksāmeni, kas ir ļoti noderīgi turpmākajā karjerā.

Šeit esmu attīstījusi savas personiskās un profesionālās iemaņas,  kā arī satikusi daudzus apbrīnojamus cilvēkus, kuri kļuvuši par maniem draugiem.

Iesaku izmantot šo unikālo iespēju ikvienam, jo to iespējams iegūt tikai šeit – RISEBA.

 

 

 

 

 

Paula Renāte Lūkina

PAULARENATE.jpg

Pēc 12.klases absolvēšanas mani interesēja daudzas lietas un vēlējos studēt vairākās jomās, līdz uzzināju par RISEBA programmu Eiropas biznesa studijas. EBS ietvēra visu to, kas man bija nepieciešams un pat vairāk – starptautiska akreditācija EPAS, ERASMUS un dubultgrādu piedāvātās iespējas radīja šo vēl lielāku pārliecību par šo programmu, tāpat nozīmīgu lomu spēlēja tas, ka lekcijas notiek angļu valodā.

Pēc pirmā studiju gada esmu pilnībā apmierināta ar programmu, mācībspēkiem, projektiem un pasākumiem, kuros varēju piedalīties. Šeit ir starptautiska vide un pēdējo 10 mēnešu laikā esmu runājusi ar tik daudziem cilvēkiem no citām valstīm, kā nebiju darījusi visā savā iepriekšējā dzīvē. Atmosfēra ir draudzīga un pasniedzēji ir profesionāļi savā jomā, kuri docē studiju kursus ar lielu aizrautību. Eiropas biznesa studijas domātas tiem, kuri vēlas iegūt starptautisku  izglītību un sasniegt daudz, kā arī nebaidās no izaicinājumiem.

 

 

Gita Jansone

GITA JANSONE Esmu ļoti pateicīga pasniedzējiem, kuri ir ne tikai savas jomas profesionāļi, bet arī lieliski pedagogi, kas izprot studentu vajadzības, palīdz un iedrošina. Studiju procesā izjūtu patiešām individuālu pieeju.

Priecājos, ka papildus tam, ka studijas šajā programmā notiek angļu valodā, ir arī iespējama padziļināta valodas apguve tādos priekšmetos kā Biznesa angļu valoda (English for Business) un Angļu sarunu valoda (Spoken English for Industry and Commerce). Tas man palīdzējis būtiski uzlabot angļu valodas zināšanas un veiksmīgi studēt ekonomiku, vadību, mārketingu un citus priekšmetus. Uzskatu, ka ir ļoti vērtīgi studēt biznesu un apgūt svešvalodas. Piekrītu Federiko Fellīnī, kurš ir teicis, ka “cita valoda ir citādāks skatījums uz dzīvi” un esmu patiesi gandarīta, ka man ir iespēja paplašināt savu redzesloku, apgūstot angļu, krievu, franču un spāņu valodu. Tāpat es izmantošu augstskolas sniegtās papildus iespējas un centīšos iegūt Londonas Tirdzniecības un rūpniecības kameras diplomu. Tas palielinās manu konkurētspēju starptautiskajā darba tirgū.

Varu droši apgalvot, ka RISEBA ir ceļš uz starptautisku karjeru.

Madara Rancāne


MADARA RANCĀNE

Eiropas biznesa studiju programma ir labs ieguldījums nākotnē, ja vēlies veidot veiksmīgu karjeru modernā biznesa vidē. Šī programma ne tikai nodrošina studentus ar vērtīgām zināšanām un iemaņām dažādās biznesa jomās, bet arī sniedz izaicinājumus radošām personībām, kuras nebaidās no atbildības un velta laiku personīgajai izaugsmei. Man Eiropas biznesa studijas ir vairāk kā studiju programma – tā kļuvusi par manu dzīves veidu.

Eiropas biznesa studiju programmā darbs tiek veidots mazās grupās, tā nodrošinot katra studenta iesaisti darbā – debatēs, prezentācijās, gadījumu analīzēs. Tas, ka šajā programmā studē cilvēki no dažādām Eiropas valstīm, padara studijas par lielisku starpkultūru komunikācijas pieredzi. Studenti var piedalīties arī ERASMUS apmaiņas programmā un studēt kādā no daudzajām partneraugstskolām Eiropā un pat iegūt dubultgrādu kādā no tām. Tā ir lieliska iespēja pavadīt ārvalstīs vairākus mēnešus, iepazīt citas kultūras un apgūt valodas.

 

Liene Ieva Kraupša

Liene Ieva KraupšaGalvenā programmas EBS priekšrocība manā skatījumā ir starptautiskā studiju vide - programma tiek realizēta angliski, tādēļ jau 1. kursā var iepazīt dažādus redzējumus, viedokļus un attieksmes gan no ārvalstu studentiem, gan no vietējiem un ārvalstu pasniedzējiem, kas paplašina skatījumu.

Iemesls, kāpēc izvēlējos studēt tieši RISEBA, bija valodu prasmju attīstīšana- pirmkārt, jau tieši biznesa angļu valodas prasmju, studējot angliski, otrkārt, biznesa franču valodas apgūšana, kā arī franču valodas prakses brauciens uz Franciju, kas ir iekļauts studiju programmā, un treškārt, spāņu valodas izvēle 3.kursā.
Apgūtās valodu, biznesa un vadības prasmes praktiski pielietoju, vadot Akadēmisko virzienu RISEBA Studējošo pašpārvaldē.

Nākotnē plānoju izmantot arī starptautiskās iespējas- doties Erasmus apmaiņas programmā un/vai izmantot dubultgrāda iespējas un gadu studēt ārvalstīs, saņemot arī ārvalstu augstskolas diplomu.

 

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png