Studentu atsauksmes

Santa Guļkeviča 

Santa Guļkeviča.png

Jau pagājis kāds laiks, bet vēlos pateikt lielu PALDIES par pieredzēto un iegūtajām zināšanām „Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta” bakalaura studijās RISEBA. Pateicoties programmas direktores Glorijas Sarkanes un citu RISEBA lektoru atbalstam varēja tapt mans bakalaura darbs par "Ķelmēnu maizes iepakojumu", kas ļāva Ķelmēnu maizei iegūt manis izstrādātu logo un etiķetes noformējumu, kas šobrīd ir pieejams veikalu plauktos. Atceroties sevi, kā jauno studenti, ļoti lielu iespaidu atstāja praktiskie darbi un savu ideju realizēšanas iespējas uz reāliem produktiem, reālā vidē. Tāpēc liels paldies, ka studentiem ir iespēja radīt savus darbus un beigt studijas ar veiksmīgi padarīta darba sajūtu un apziņu, ka tas ir tikai sākums. :)

 Atis Sīlis

Atis Sīlis2016. gada absolvents 

2015. gada Pasaules čempionāta galda hokejā sudraba medaļas ieguvējs
2014. gada Eiropas čempions galda hokejā
2013. gada Pasaules čempions galda hokejā
6-kārtējais Latvijas čempions galda hokejā OPEN kategorijā

Iepriekš, būdams Anglijā, izvēlējos augstskolu Latvijā, kura būtu vispiemērotākā manām interesēm. Kāpēc RISEBA? Papētot augstskolu mājas lapas, aktivitātes, atsauksmes un iespējas, redzēju sevi studējam tieši RISEBA: dažādi virzieni, kas savā starpā ir tieši vai netieši saistīti, dubultais grāds, kas paver iespējas gada laikā iegūt prestižu diplomu ārzemēs, ikdienas aktivitātes un atsauksmes.

Studēju programmā „Sabiedriskās attiecības un reklāmas menedžments”, kas piedāvā plašu darba iespēju spektru: sabiedriskās attiecības, reklāma, mārketings, personāldaļas vadītājs, pārdošanas vadītājs u.c. Šajā programmā māca, kā izprast patērētāja paradumus, kā izmantot to savā labā, kā izmantot plašsaziņas līdzekļus, kā prezentēt sevi, kā radoši izpausties, kā realizēt projektus, kā integrēties darba vidē, kā novērtēt uzņēmuma korporatīvo identitāti u.c.

RISEBA pasniedzēji ir ļoti zinoši savā jomā un prot iemācīt, ir jābūt tikai vēlmei mācīties un attīstīties. Pasniedzēji ir pretimnākoši un komunikabli, kā arī ir gatavi iesaistīties citās aktivitātēs, kas nav saistītas ar augstskolu.

Esmu piedalījies dažādos RISEBA pasākumos gan kā dalībnieks, gan kā organizators un šajā jomā viss strauji virzās uz priekšu - publiskās lekcijas, izbraukumi uz uzņēmumiem, profesionāļu un sabiedrībā plaši pazīstamu cilvēku piesaiste, ārzemju eksperti, ārzemju studenti un ikdienas studentu dzīve.

Augstskolā darbojas studentu pašpārvalde, kas mēģina studentu dzīvi padarīt labāku, bet viss ir atkarīgs no tevis paša, cik aktīvs tu būsi. Pats esmu iesaistījies studentu pašpārvaldē kā starptautiskā virziena vadītājs, lai sakārtotu visas lietu, kas saistās ar ERASMUS studentiem, kuri atbrauc uz Latviju. Kopā ar ārzemju studentiem ejam gan izklaidēties, gan darbojamies profesionālā virzienā, lai iegūtu lielāku pievienoto vērtību no augstskolas.

Vel viens pozitīvs RISEBA aspekts ir absolventi: pats esmu sastapis absolventus, kam pieder savi uzņēmumi un kas ir gatavi dalīties gan ar saviem veiksmes stāstiem, gan ar darbavietām. Protams, ir lietas, kas varētu būt labākas gan no RISEBA puses, gan no manis paša, bet viss ir līdzsvarā un mēs kopā augam, lai sasniegtu labāku rezultātu. RISEBA piedāvā dažādas iespējas, bet tās ir jāsaskata, jāizvēlas un jāuzdrīkstas realizēt.


 Elīna Bārtule

Elīna BārtuleRISEBA profesionālā bakalaura studiju programmas
„Sabiedriskās attiecības un reklāmas menedžments” absolvente

Studēt augstskolā RISEBA nolēmu pēc izstādes „Skola 2011” apmeklējuma, kur guvu padziļinātu priekšstatu par šo augstskolu un sapratu, ka tā ir domāta tieši man. Studiju laikā ieguvu ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī attīstīju savas radošās prasmes, iemācījos pārvarēt sevi, rast jaunas idejas un nebaidīties no tām. Gūtās zināšanas varēju izmantot, strādājot savā izvēlētajā prakses vietā, tad arī pārliecinājos, ka esmu izvēlējusies īsto augstskolu un īsto profesiju. Ieguvu ne tikai labus draugus, bet arī labus kontaktus ar pasniedzējiem, kuri bija pretimnākoši. Šajā augstskolā, pēc manām domām, ir ļoti zinoši pasniedzēji.


Madara Švarce 

Madara Švarce2016. gada absolvente
"Mediacom" jaunākā projekta vadītāja

RISEBA nav mana pirmā pieredze augstskolas dzīvē, jo uzreiz pēc vidusskolas uzsāku mācības LU matemātiķos. Pēc tur pavadīta gada sapratu, ka mana mīlestība pret radošām lietām ir daudz spēcīgāka nekā kaisle pret skaitļiem. Augstskolai RISEBA uzdūros pavisam nejauši, fantastiskais ķēdes princips man pirmo reizi lika painteresēties par šo skolu (mammai pateica draudzene, kurai pateica cita draudzene...). Apmeklējot atvērto durvju dienas topošajiem studentiem, saņēmu tik daudz enerģijas no visiem apkārtējiem, ka sapratu, ka šī ir tā vieta, kur būt un atrasties!

Ātri vien uztvēru to, ka sabiedriskās attiecības un reklāma nav tikai sēdēšana lekcijās un klausīšanās, ir jāļauj sev uzreiz iet un meklēt, kur visu, ko stāsta lekcijās, ir iespējams izmantot, tāpēc jau pirmajā gadā attapos Studējošo pašpārvaldē, kurā man ir iespējas izmēģināt savas PR prasmes, kā arī tieši šeit tapa manas pirmās, vēl neveiklās reklāmas. Darbojoties pašpārvaldē kā Komunikācijas daļas vadītājai, iepazinos arī ar visas augstskolas Komunikācijas daļu – vienmēr smaidīgi, sarunāties gatavi cilvēki, kurus es, iespējams, varu saukt par saviem vislabākajiem lektoriem, jo tie bija tie cilvēki, kas mani stūma cauri pirmajām praktiskajām lietām šajā jomā.

Pēc trīs ļoti darbīgiem gadiem augstskolā droši varu apgalvot, ka katru dienu dodos uz mazu iespēju paradīzi – skolu, kura piedāvā daudzus projektus, vieslekcijas un kursus, tikai jāsaprot, ka viss ir atkarīgs no manis: cik daudz es esmu gatava ņemt un izmēģināt, cik daudz es esmu gatava ieguldīt enerģijas un spēka savai nākotnei. Šī skola noteikti nav tiem, kas domā, ka kļūs par profesionāļiem, sēžot četrus gadus skolas solā, šī vieta ir tiem, kas ir gatavi kāpt ārā no savas komforta zonas, triekties ar pieri sienā un mācīties no visiem apkārt esošajiem, nevis tikai no tā, kas stāv auditorijas priekšā.


Reklāmas autore: Jana Logina, absolvente 

Video reklāma ir RISEBA studentes SARM programmas bakalaura darba radošais projekts. Video personāžs ir RISEBA absolvente, kura dalās ar saviem iespaidiem par augstskolu, ieguvumiem no studijām un kāda ir bijusi RISEBA loma viņas karjerā.
 
RISEBA absolvente: Aliana Žuka
Reklāmas autors: Jana Logina, SARM, 4.kurss.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png