Atsauksmes

Edgars Abrams, absolvents, SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” valdes priekšsēdētājs, rīkotājdirektors

EAbrams.jpg

RISEBA supervīzijas programma ir būtisks atbalsts ne tikai jauniem uzņēmējiem un aktīviem cilvēkiem, bet arī tiem, kuriem jau ir savs redzējums par kompetencēm un vīzijām. Supervīzijas programma atver mums durvis pašiem uz sevi un apkārtējo pasauli, sniedzot nepieciešamos procesus kvalitatīvākai rezultātu sasniegšanai. Supervīzijas viens no galvenajiem stūrakmeņiem ir cilvēka pozitīvo iemaņu attīstība.

“Dzīve nav ģenerālmēģinājums, izmantojiet jebkuru iespēju, kas jums tiek dota, lai paaugstinātu savu konkurētspēju un dzīves kvalitāti.

Elīna Pelčere, vadītāja  “Training Lab” 

EPelcere.jpg

Maģistra programmas "Vadības psiholoģija un supervīzija" ietvaros apguvu supervīzijas tehnikas, kuras tagad varu pielietot ikdienas darbā. Es ļoti novērtēju mācību procesa organizēšanu, kas ļāva mācīties vienu nedēļas nogali un otrā uzņemt spēkus. Tas deva iespēju maģistra studijas savienot ar darbu un ģimeni. Tāpat ļoti vērtīgas bija praktiskās nodarbības, kuru starplaikā vajadzēja veikt arī prakses uzdevumus, jo tādā veidā caur reālo pieredzi bija iespēja krietni ātrāk apgūt nepieciešamās zināšanas. Šis bija lielisks starta punkts konkrētajai profesijai, jo, manuprāt, supervizora personīgā un profesionālā attīstība nebeidzas nekad. 

 

 

 

 

 

Evija van der Bēka, absolvente supervizors/ koučs

EvijaVanDerBeka.jpg

Augstskolas RISEBA programma „Vadības psiholoģija un supervīzija” nozīmē vairāk, nekā iegūts maģistra grāds vadībzinībās vai jaunas zināšanas. Šajā programmā pieredzējušu un savā jomā praktizējošu pasniedzēju vadībā tiek apgūta Latvijā jauna un ļoti nepieciešamu profesija, kas palīdz uzlabot darbinieku profesionālo dzīvi. Pēc pieredzes varu teikt, ka mācību procesa laikā daudz jauna uzzināsi arī par sevi, izvērtēsi savu profesionālo darbību un varbūt ieviesīsi tajā izmaiņas. 

 

 

 

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png