Microsoft Office 365

Visiem RISEBA studentiem ir iespēja lejupielādēt Microsoft Office savās ierīcēs. Ar Microsoft Office palīdzību privātā datorā (vai 5 iekārtās vienlaicīgi, t.sk., viedtālruņos, planšetdatoros u.c.) var iegūt modernu un drošu e-pastu, tiešsaistē glabāt un rediģēt Microsoft Office dokumentus, kā arī iegūt un uzstādīt savā datorā jaunākās Microsoft Office lietojumprogrammas.

Microsoft Office 365 ietver:

1.      Office 365:

  • Office Online for Education. Dokumentu rediģēšana un saglabāšana no tīmekļa pārlūkprogrammas (Word Online, Excel Online, PowerPoint Online vai OneNote Online). Dokumentu rediģēšana iespējama, tikai dokumentu saglabājot OneDrive pakalpojumā.
  • SharePoint Online. Dokumentu glabāšana un koplietošana pakalpojumā OneDrive. Nodrošina iespēju organizēt projektus un komandas, kā arī veidot tīmekļa lapas.
  • Exchange Online. E-pasta kastīte (50 GB), kalendārs un kontaktpersonu saraksts. Pakalpojumu var lietot savā datorā, tālrunī un tīmekļa pārlūkprogrammā.

2. Office 365 ProPlus (Desktop). Iespēja savā datorā uzstādīt šādu lietojumprogrammu jaunākās versijas: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher, Outlook, Skype for Business.

Lietošanas pamācību par to, kā pieslēgties Microsoft Office 365 pakalpojumam augstskolas RISEBA studentiem, lūgums, skatīties ŠEIT.

Neskaidrību gadījumā sazinieties ar IT daļu pa tālruni 67807008 vai rakstot tech@riseba.lv   

riseba_microsoft-office_0.jpg

 

riseba microsoft office

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png