Studenta karte

ISIC.PNG

Pēc studiju līguma noslēgšanas RISEBA studentam ir jāaizpilda pēc izvēles vienu no pieteikuma anketām studenta identifikācijas kartei: ISIC RISEBA vai ISIC Swedbank RISEBA. Anketa līdz ir jāiesniedz RISEBA galvenās ēkas Informācijas centrā, Meža ielā 3, Rīgā, klāt pievienojot fotogrāfiju.

ISIC Swedbank RISEBA karte vienlaikus būs kā RISEBA studenta apliecība, ISIC karte un starptautiska maksājumu karte MasterCard – bezmaksas karšu norēķini Latvijā un ārzemēs, iespēja bez papildus komisijas iepirkties internetā, bezmaksas iespēja izņemt skaidru naudu līdz 715 EUR mēnesī Swedbank bankas automātos (360 bankas automāti) un draudzīgajos bankas automātos (SEB banka), iespēja veikt naudas iemaksu, izmantojot naudas iemaksas bankomātus, izmantot Internetbanku u.c. pakalpojumus

ISIC Swedbank RISEBA studenta karte būs derīga vienu gadu. Katru gadu tā jāizgatavo no jauna. RISEBA studentiem kartes tiks izgatavotas par īpašu cenu – 7,15 EUR (parasti bankas kartes apkalpošanas maksa ir 15 EUR gadā). Pirmā kursa studentiem pirmajā gadā tā tiek izgatavota bez maksas.

Karti būs iespējams saņemt izvēlētajā Swedbank filiālē 14 darba dienu laikā pēc kartes pasūtīšanas un imatrikulācijas augstskolā. Jūs saņemsiet sms no bankas un varēsiet izņemt savu karti izvēlētajā bankas filiālē.

Bankas filiāļu saraksts. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase.

ISIC RISEBA karte vienlaikus būs kā RISEBA studenta apliecība un ISIC karte, kas sniegs plašas atlaižu iespējas Latvijā un pasaulē. ISIC RISEBA studenta karte būs derīga līdz 2018.gada decembrim. Katru gadu tā jāizgatavo no jauna ar atjaunoto informāciju. RISEBA studentiem kartes tiks izgatavotas augstskolā par cenu – 7,15 EUR. Pirmā kursa studentiem pirmajā gadā tā tiek izgatavota bez maksas.

1. kursa studenti (pamatstudiju un maģistra studiju) kartes varēs saņemt pie studiju administratora, sākot no studiju gada sākuma. Kartes tiks izgatavotas rindas kārtībā, sākot ar tiem, kuri Informācijas centrā būs atstājuši aizpildītas pieteikuma formas un atstājuši fotogrāfiju. Saņemšanai līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase vai eID karte.

Vairāk informāciju par ISIC iespējām Latvijā meklē te: http://isic.lv/lv/atlaides/

STUDENTA KARTI SAŅEMSI PĒC IMATRIKULĀCIJAS, TĀPĒC NEATLIEC STUDIJU MAKSAS PIRMĀ MAKSĀJUMA VEIKŠANU!

 

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png