Studiju kursa “TV seriāla dramatiskā konstrukcija un ražošana” eksāmens

2023. gada 17. maijā notika pasākums studiju programmas "Audiovizuālā mediju māksla" otrā kursa studentiem. Pasākuma laikā tika prezentēti eksāmenu darbi kursam "TV seriāla dramatiskā konstrukcija un ražošana". Šo eksāmenu organizēja kursa pasniedzēja – augstskolas absolvente, producente un rakstniece – Lelde Kovaļova.

Eksāmens studentiem bija izaicinājums – prezentēt žūrijai savu studiju kursa laikā izstrādāto projektu – seriālu vai daudzsēriju filmu jebkurā žanrā. Kopumā  piedalījās 30 studenti. Žūrijas sastāvā bija Keitija Grende, programmas "Audiovizuālā mediju māksla" direktore, Vadims Zaikovskis, RISEBA pasniedzējs un producents, Andrejs Alens, kino aktieris, un Arvis Cīrulis, kastinga direktors.

Pēc rūpīgas izvērtēšanas un pārdomām žūrija atzina Evisu Tomiņu par pirmās vietas ieguvēju ar projektu "DVĪŅI". Kā apliecinājumu par viņas sasniegumiem Evisa saņēma ievērojamu balvu - 500 EUR dāvanu karti filmēšanas aprīkojuma vai pēcapstrādes izmaksu segšanai, ko piešķīra “BB Rental”, viens no vadošajiem nozares pakalpojumu sniedzējiem. Turklāt žūriju aizrāva arī Elīnas Kaires, kuras projekts "IBIZA 2000" ieguva žūrijas simpātijas balvu.

Projekti, ko prezentēja otrā kursa studenti, ir apliecinājums viņu centībai, prasmēm un potenciālam. Turpinot akadēmisko ceļu, šie topošie filmu veidotāji ir gatavi būtiski ietekmēt audiovizuālo nozari, radot priekšnoteikumus stāstu un pieredzes piepildītai nākotnei.

RISEBA ar lepnumu apsveic visus dalībniekus ar viņu sasniegumiem un izsaka pateicību Leldei Kovaļovai, žūrijai un BB Rental par viņu ieguldījumu, lai īstenotu šo pasākumu. Kopā viņi ir radījuši vidi, kurā plaukst radošums un sapņi pārvēršas realitātē, vēl vairāk nostiprinot universitātes apņemšanos sasniegt izcilību šajā jomā.

PASĀKUMA FOTO GALERIJA

 

RISEBA

riseba

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png