Studiju un studējošā kredīs ar Altum garantiju!

Swedbank no 12.augusta ir uzsākusi studiju un studējošā kredītu izsniegšanu ar Altum garantiju.

Ņemot vērā vairākus atvieglojumus kredītu noformēšanai un saņemšanai, kas stājušies spēkā no šī gada, ir iespēja nodrošināt daudz ērtāku un vienkāršāku kredītu izsniegšanas procesu. Būtiskākais no atvieglojumiem – turpmāk vairs nebūs nepieciešams otrs galvotājs kredīta saņemšanai, šo garantiju sniegs finanšu institūcija Altum. Līdz ar to daudz plašākam studentu lokam būs iespēja uzsākt mācību procesu bez raizēm par finansiālo nodrošinājumu.

Lai pieteiktos studiju vai studējošā kredītam ar Altum garantiju, topošajam studentam:

  • Vispirms jānoslēdz līgums ar augstskolu par studiju uzsākšanu. Kad tas izdarīts, augstskolai kritiski svarīgi pēc iespējas ātrāk atjaunot datus Valsts izglītības informācijas sistēmā (VIIS), jo tas ietekmē gan studenta pieteikuma izvērtēšanas procesu, gan naudas izmaksu augstskolai.
  • Jāiesniedz pieteikums studiju vai studējošā kredīta saņemšanai ar Altum garantiju Swedbank internetbankā vai filiālē. Pēc pieteikuma izvērtēšanas banka sazināsies ar katru interesentu un informēs par pieņemto lēmumu. 
  • Pozitīva iznākuma gadījumā jānoslēdz kredīta līgums Swedbank internetbankā vai filiālē. Altum garantiju banka piemēros pati pēc pieteikuma izvērtēšanas un līguma parakstīšanas – topošajiem studentiem nekas papildus nebūs jādara.

 

kredits

kredits

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png