Ichaks Adizess Latvijā!

30. oktobrī Rīgā uzņēmums Business Education Plus organizē slavenā Ichaka Adizesa (Ichak Adizes) autorsemināru “Ideālais vadītājs”. Norises laiks un vieta: Bellevue Park Hotel Riga, no plkst. 10:00 līdz 16:30.

Sīkākā informācija (ieskaitot semināra programmu un dalības nosacījumus) šeit

Kustības nozīme līdzsvarotai ikdienai vadītājiem

Seminārs "KUSTĪBAS NOZĪME LĪDZSVAROTAI IKDIENAI" ir paredzēts vadītājiem, kuru ikdienas saspringtais darba ritms liek uzdot jautājumus par līdzsvaru starp darbu un atpūtu, sasprindzinājumu un atslābumu, sabiedrisko un privāto dzīvi. Nodarbība saistošā veidā, balstoties gan uz senām, dažkārt aizmirstām mūsu priekšteču izmantotām atziņām, gan uz jaunākajiem, pēdējos gados veikto zinātniski eksperimentālo pētījumu rezultātiem, sniegs tās dalībniekiem dziļāku izpratni par kustību nozīmi līdzsvarotai un harmoniskai ikdienai.

Seminārs: 2017. gads - būtiskākās izmaiņas nodokļu tiesībās

Aicinām pieteikties uz Ingas Kursītes - Priedītes semināru: 2017. gads - būtiskākās izmaiņas nodokļu tiesībās, kas tiek īstenots sadarbībā ar GrantThornton. 

Semināru vadīs: Inga Kursīte - Priedīte, Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas valdes priekšsēdētāja un sertificēta nodokļu konsultante 
Semināra norises laiks: Pirmdiena, 09.01.2017, 09:30 -13:00
Vieta: RISEBA, Meža iela 3, 25.auditorija (apaļā ēka)

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png