Tehnoloģiju pielietošana produktivitātes celšanai

Ik dienu tiek izlaistas arvien jaunas tehnoloģiju ierīces un lietotnes, kuras cīnās par cilvēku uzmanību. Šajā lekcijā lektors dalīsies savā pieredzē, kā viņš savā straujajā ikdienas skrējienā izmanto tehnoloģiju iespējas, lai paveiktu vairāk.

Datums, laiks: 08.05.2019, 17:00-18:00
Vieta: Meža iela 3, RISEBA apaļajā ēkā, 25.aud.
Lekcijas valoda: latviešu

Par lektoru Kristapu Skuteli - TestDevLab sabiedrisko attiecību vadītājs, tehnoloģiju bloga Kursors.lv galvenais redaktors, radio STAR FM Latvia tehnoloģiju raidījuma vadītājs, IT pasākumu vadītājs, DJ, lepns RISEBA students un tehnoloģiju fans. Ārkārtīgi aizņemts cilvēks, kas katru dienu ir aizņemts no plkst. 5.00 līdz 23.00. Interesējas par tehnoloģijām un to praktiskā pielietojuma iespējām. Par pieredzēto stāsta citiem blogā, radio un presē. Savā dzīvē ir sapratis, kā nenoslīkt tehnoloģiju pasaulē un tās izmantot savā labā.

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts, atrodoties pasākumā Jūs apliecināt, ka esat informēts un Jums nav iebildumu, ka variet tikt iekļauts audiovizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Jautājumu gadījumā, lūgums, sazināties ar Tatjanu Titarevu, Informācijas tehnoloģiju un matemātikas  (ITM) katedras vadītāja: 26626187, 67807958,  [email protected]

Kristaps Skutelis

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png