Esi students vienu dienu

Plakāts

 

Augstskola RISEBA piedāvā jebkuram 10. – 12. klases skolniekam pavadīt vienu dienu kopā ar kādu RISEBA studentu jūsu izvēlētajā dienā un jūs interesējošā studiju programmā!

Pavadi dienu kopā ar vienu no RISEBA studentiem – apmeklē lekcijas un praktiskās nodarbības, starpbrīža laikā paviesojies RISEBA bibliotēkā un iedzer gardu kafiju studentu kafejnīcā, parunā ar RISEBA studentiem un uzdod viņiem visus Tevi interesējošo jautājumus aci pret aci! Uzzini no pirmavotiem, kā būt studentam starptautiskā augstskolā, kurā bizness tiekas ar mākslu!

Piesakies, rakstot uz e-pastu: [email protected], norādi Tevi interesējošo programmu un dienu, kad Tu vēlētos viesoties augstskolā RISEBA, un mēs piemeklēsim Tev piemēroto studentu, ar kuru kopā varēsi izzināt studenta dzīvi! Plakāts.

 

RISEBA STUDENTI

 

Viestarts GulānsViestarts Gulāns

Hey! Vispār jau baigais pipars, 19 gadus elpoju, dzimis, uzaudzis un blēņas darījis Valmierā, tagad dzīvoju, strādāju un studēju Rīgā! Brīvajā laikā braucu ar skrituļdēli, maisu kārtis, lasu grāmatas un daudz skatos dažnedažādus seriālus! Tagad esmu Eiropas biznesa students, kurš gauži izbauda mārketinga un mikroekonomikas lekcijas. Ja omlete ar sieru neskaitās gluži saldums, tad savu naudu tērēju “Milkas” šokolādēs ar oreo! Varu sarunāties latviešu un angļu valodā.


Enija Rudzīte

Enija Rudzīte​

Es esmu Enija, mācos biznesa psiholoģiju 1.kursā. Esmu jūrmalniece un jau 7 gadus nodarbojos ar burāšanu, agrāk daudzus gadus dejoju tautas dejas un dziedāju korī. Mans mīļākais saldums ir “Laimas” zefīrs “Maigums” un “Migle” konfektes. Mīļākais studiju kurss – prezentācijas prasmes un mikroekonomika, kā arī psiholoģijas daudzveidīgie kursi. Runāju latviešu valodā, bet saprotu arī angļu un krievu valodu.

 

Luīze ReutaLuīze Reuta

Mācos programmā “European Business Studies”.

Brīvajā laikā piedalos RISEBA Studējošo pašpārvaldē, patīk ceļot  un lieliski pārzinu labākās kafijas vietas Rīgā un tās apkaimē. Esmu dzīvespriecīgs cilvēks, kurš visās lietās cenšas saskatīt pozītīvo, ar lielisku humora izjūtu un spēju atrast vienu valodu ar jebkuru cilvēku. Mans mīļākais saldums ir kafija un stipra kafija.

Varu brīvi komunicēt latviešu un angļu valodā. 


Helēna Laura Bindemane

Helēna Laura Bindemane

Studēju arhitektūru. Mans hobijs ir arhitektūra un dizains, bet citkārt brīvo laiku pavadu pie dabas - pastaigas un nelieli pārgājieni sagādā prieku. Mans mīļākais saldums ir "Serenāde", bet mīļākais studiju priekšmets mainās dienu no dienas. Vislabāk varu komunicēt latviski un angliski.

 

Arta LāceArta Lāce

Studēju arhitektūras programmā.  Mani hobiji – kūciņu, cepumu un citu gardumu cepšana.

Mīļākais saldums – jebkura no “Kinder” šokolādītēm. Mīļākais studiju priekšmets līdz šim – Basics of Design un Descriptive Geometry.

Valodas – latviešu, angļu. 
 

Katrīna SkladovaKatrīna Skladova

Mani sauc Katrīna, man ir 18 gadi un mācos RISEBA Arhitektūras fakultātē. Interesējos par visu, kas attīsta cilvēku un cilvēka domāšanu. Patīk sports, jebkādas fiziskās aktivitātes. Pati dejoju 15 gadus tautas dejas. Esmu saldumu cienītāja, īpaši garšo tumšā šokolādei ar riekstiem. Brīvi runāju latviešu, krievu un arī angļu valodā. Kopumā studiju procesu izbaudu, tādēļ vienu konkrētu mīļāko priekšmetu būtu grūti izvēlēties.


Rūdolfs BartuševicsRūdolfs Bartuševics

Mani sauc Rūdolfs un mācos arhitektūru. Hobiji man ir daudz un dažādi, piemēram, brīvā stila slēpošana, dejošana, zīmēšana, mūzika utt. Esmu enerģiska personība. Mīļākā studiju priekšmeta man īsti nav, patīk visi vienlīdzīgi un visi šķiet superīgi. Vislabprātāk komunicēju latviešu valodā, bet nepieciešamības gadījumā arī angliski.

 

Diāna NikitinaDiāna Nikitina

Esmu arhitektūras studente, kurai garšo vīģes un spināti. Mīļākais studiju priekšmets uz šo brīdi – dizains un angļu valoda. Brīvi runāju latviešu, krievu valodā. Esmu enerğiska un dzīvespriecīga.

 


Anete ZatirkaAnete Zatirka

Mani sauc Anete Zatirka, es dzīvoju Mārupes novadā un studēju RISEBA audiovizuālo mediju mākslu. Mani ļoti aizrauj tas, ko mācos. Lekcijas apmeklēju ar tādu entuziasmu, kāds ir manos spēkos rīta agrumā. Šobrīd nespēju iedomāties sevi citā studiju programmā – vārdu sakot, esmu laimīgs students savā īstajā vietā. Papildus studijām jau otro gadu iesaistos arī RISEBA Studējošo Pašpārvaldes darbībā. Brīvajā laikā man patīk fotografēt, gleznot un radīt dažādas lietas "no nulles". Esmu arī jauniešu deju kolektīva "Mārupe" dalībniece. Komunicēju latviešu un angļu valodā.

 

 


Kontakti

Ieva Mačane
Mārketinga un komunikācijas nodaļa
Projektu vadītāja

Tālr. +371 67500092
Mob.tālr. +371 27332294
E-pasts: [email protected]

 

 

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png