VUPP 1.kārta

Iestājeksāmeni   Līguma slēgšana   Uzņemšanas komisija   


Katru gadu reflektanti bakalaura studijām tiek uzņemti caur “Vienoto uzņemšanas pamatstudiju programmu” (VUPP) divās kārtās.

1. Elektroniskā pieteikšanās

Izmantojot portāla www.Latvija.lv/studijas sniegto e-paskalpojumu visiem studēt gribētājiem, no 2020.gada 13. jūlija līdz 2. augustam, būs iespēja pieteikties studijām, aizpildot elektronisko pieteikuma formu.

Pieteikties budžeta vietām ir iespējams tikai caur portālu www.latvija.lv no 13.07. - 02.08. Klātienē pieteikumus jāapstiprina no 27.07. -01.08.  tiem, kuriem izglītība iegūta agrāk par 2019. gadu. Tie, kuri izglītību ieguvuši 2019. un 2020. gadā paši varēs pieteikumā apstiprināt savu pieteikumu, nenākot klātienē.

Lai pabeigtu pieteikumu, nepieciešams veikt reģistrācijas maksu par pieteikuma noformēšanu 35.00 EUR neatkarīgi no norādīto prioritāšu skaita. No reģistrācijas maksas ir atbrīvoti bāreņi un 1. grupas invalīdi, uzrādot apliecinošus dokumentus.

Piesakoties augstskolas RISEBA uzņemšanas punktos, reģistrācijas maksu varēs samaksāt tikai ar bankas pārskaitījumu.

2. Pieteikuma apstiprināšana

Pēc pieteikuma iesniegšanas elektroniski, Tev no 8. līdz 11. augustam ir jāierodas  jebkurā no uzņemšanas punktiem, lai personiski apstiprinātu pieteikumu un uzrādītu nepieciešamos dokumentus:

+ Pasi
+ Atestāta vai diploma oriģinālu ar sekmju izrakstu
+ Centralizēto eksāmenu sertifikātu oriģinālu vai apstiprinātas kopijas (ja tādi ir)
+ Maksājuma uzdevuma izdruka

Ja tas netiek darīts, tad pieteikums netiek apstiprināts.

3. Rezultātu paziņošana

Pirmās kārtas reuzltāti tiek paziņoti 8. augustā pēc plkst.14:00 portālā www.latvija.lv, kā arī īsziņas un elektroniskās vēstules veidā.

4. Līguma slēgšana

! Ja Tev ir apstiprināta vieta 1. kārtā 1. prioritātē augstskolā RISEBA, tad 11.augustā no plkst. 15:00 līdz 16:00 Tev ir jādodas uz RISEBA Meža ielu 3 un jānoslēdz līgums, līdzi ņemot dokumentu oriģinālus.

Slēdzot līgumu, neaizmirsti pieteikties arī savai studenta ISIC kartei!

Plašāka informācija par pieteikšanos bakalaura studijām būs pieejama Tavā lietotāja kontā portālā www.latvija.lv.

 ! Ja konkursa rezultātā neapstiprināsies tava 1. prioritāte, tad studiju vietu vari iegūt konkursa 2. kārtā. Lai uzzinātu, kā notiek uzņemšana VUPP 2. kārtai dodies uz šo sadaļu.

 

 

 

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png