Kā ar mums sazināties

Profesionālās vidusskola "Victoria" administrācija

Profesionālās vidusskola "Victoria" administrācija

Direktore
Andžela Dubinska
Tālr.: +371 67 807 960
Mob.tālr.: +371 29 530 400
E-pasts: andzela.dubinska@riseba.lv
30. kabinets

Direktores vietniece izglītības jomā
Gunta Kuternega
Tālr.: +371 67 807 965
Mob.tālr.: +371 29 208 475
E-pasts: gunta.kuternega@riseba.lv
15.kabinets

Projektu vadītāja
Mārīte Brice

Mob.tālr.: +371 25 618 708
E-pasts: marite.brice@riseba.lv
11.kabinets

Informācijas vadības specialists

Aleksejs Moisejenko

Mob.tālr.: +371 26577485
E-pasts: aleksejs.moisejenko@riseba.lv
15.kabinets

Izglītības programmas „Viesnīcu pakalpojumi” direktore
Gaļina Prosvirova
Mob.tālr.+371 28816158 
E-pasts: galina.p@inbox.lv

Izglītības programmas „Administratīvie un sekretāra pakalpojumi” direktors
Anatolijs Perlovs
Mob.tālr. +371 20332541
E-pasts: anatolijs.perlovs@riseba.lv

Izglītības programmas „Interjera dizains” direktore
Jeļena Jaņicka
Mob.tālr.+371 29462230
E-pasts: jelena.janicka@riseba.lv

Izglītības programmas „Telemehānika un loģistika” un “Komerczinības” direktore
Inese Ozola
Mob.tālr. +371 26533238
E-pasts: ineseozola2@inbox.lv

Izglītības programmas „Multimediju dizains” direktors
Aivars Helde
Mob.tālr. +371 27875716
E-pasts: awhelds1@inbox.lv

Izglītības programmas  „Vizuālās saziņas līdzekļu māksla” direktors
Mārtiņš Mežulis
Mob.tālr.+371 29548121
E-pasts: martins.mezulis@riseba.lv

Izglītības programmas  „Banku zinības un finanses” direktors
Armen Gabrielyan
Mob.tālr. +371 29551451
E-pasts: armen.gabrielyan@gmail.com

Grāmatvede mācību maksas jautājumos
Ieva Bite

Tālr.+371 67500254
Mob.tālr. +371 25618276
E-pasts: ieva.bite@riseba.lv


Kontakti

Adrese: Meža iela 3, 6.korpuss,
Rīga, LV – 1048, Latvija
Tālr. num.: +371 67807965
E-pasta adrese: victoria@riseba.lv

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png