TĀLMĀCĪBA

PIETEIKTIES

Ja vēlaties iegūt grādu universitātē, bet nevarat apmeklēt klātienes studijas, tālmācības programmas Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā "RISEBA" ir lieliska iespēja.
Pētījumi liecina, ka tālmācības studiju rezultāti neatpaliek vai pat ir pārāki par tradicionālajām studiju formām un Jūs saņemsiet identisku starptautiski atzītu diplomu tam, kāds tiek saņemts klātienes studijās. Tālmācības studenti lielāko daļu mācību materiāla apgūst patstāvīgi, kas uzlabo apgūstamo tēmu iegaumēšanu un izpratni. Un spēja nekavējoties pielietot zināšanas darbā palīdz tās nostiprināt. Turklāt jaunāko tehnoloģiju izmantošana mācību procesā padara to interesantāku un dzīvāku.
Studenti var mācīties, nepametot savu māju vai biroju, jebkur pasaulē. Lai sāktu studijas, jums jābūt datoram ar pieslēgumu internetam vai vismaz iespējai tādam piekļūt. Nepieciešamības katru dienu apmeklēt izglītības iestādi neesamība ir būtiska studiju procesa priekšrocība.


Studējot RISEBA, Jums būs iespēja:
-    mācīties jebkurā laikā
-    mācīties savā tempā
-    izbaudiet mobilitāti - lejupielādējiet mācību materiālus un mācieties jebkur
-    ietaupiet naudu par drukātiem mācību materiāliem, grāmatām, ceļa izdevumiem utt.
-    izbaudīt individuālu pieeju
-    saņemt profesoru tiešsaistes konsultācijas
-    strādāt patiesi starptautiskā vidē un studēt ar kursabiedriem no visas pasaules
-    komunicēt angļu valodā ar kursabiedriem no citām valstīm un apmainīties ar viņiem ar zināšanām, viedokļiem un pieredzi
-    būt piederīgam starptautiskai studentu grupai ar iespēju redzēt visus aci pret aci


Iegūt diplomu akreditētā Eiropas universitātē var būt liela priekšrocība Jūsu karjerā un darba tirgū. Ar RISEBA diplomu jūs varēsiet atrast labi apmaksātu un cienījamu darba vietu jebkurā Eiropas valstī.
RISEBA ir Eiropas universitāte, kas piedāvā latviešu un angļu valodā tālmācības studiju programmas Latvijas un  starptautiskiem studentiem:
-    Bakalaura programmas 
-    Maģistra programmas 


Kas notiks, kad Jūs kļūsiet par RISEBA tālmācību programmas studentu:
-    Jūs saņemsiet piekļuvi RISEBA mācību vietnei e.riseba.lv ar visiem nepieciešamajiem mācību materiāliem. Ja vēlaties, varēsiet tos lejupielādēt, lai mācītos bezsaistē savā laikā un tempā.
-    Jums būs iespēja piedalīsities tiešsaistes ievadlekcijā, kurā Jūs iepazīstinās ar studiju programmas saturu, kā arī ar kursabiedriem
-    Jums tiks piešķirts kurators, kurš Jums palīdzēs visā studiju procesā, palīdzēs Jums ar studiju jautājumiem, organizēs oficiālus un neformālus pasākumus, palīdzēs atrast nepieciešamos kontaktus u.c.
-    Jums būs izveidots savienojums ar tiešsaistes grupu, kur varēsiet sazināties ar saviem starptautiskajiem kursabiedriem jebkurā laikā un par visām Jūs interesējošām tēmām.


Mūsu kontaktinformāciju atradīsiet šeit: https://www.riseba.lv/lv/programmu-direktori

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png